OPR. DR. YUSUF ARUSER ÖZEL ATAKENT HASTANESİ’NDE

Spread the love

Dinamik ve deneyimli hekimleri bünyesinde barındırarak, hastalarına kaliteli, güvenilir ve memnuniyet odaklı sağlık hizmeti sunmak için çalışan Özel Atakent Hastanesi, hekim kadrosuna Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Yusuf ARUSER’i dahil etti.

 

1974 yılında Hani’de doğan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Yusuf ARUSER, Yeditepe Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu. Uzmanlığını Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezia tamamlayan Opr. Dr. Yusuf ARUSER, Şırnak İdil Devlet Hastanesi’nde hizmet sundu.

 

06.11.2017 tarihi itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde hasta kabulü yapmaya başlayan Opr. Dr. Yusuf ARUSER, Boy uzatma ve bacak eşitsizlikleri, Diz cerrahisi ve artroskopik cerrahi, Ayak ve ayak bileği cerrahisi, El Cerrahisi, Artroplasti (Protez) Cerrahisi (Diz, Omuz, Kalça), Travma Cerrahisi (Kemik Kırıkları, Eklem Çıkıkları, Bağ, Tendon, Kıkırdak Yaralanmaları Cerrahi Tedavisi), Çocuk Ortopedisi (Gelişimsel /Doğmalık Kalça Çıkığı, Çarpık Ayak / Pes Ekinovarus ve Diğer, Çocukluk Çağı Ortopedi Hastalıkları Tanı ve Tedavisi), Romatizmal Hastalıkların Tanı ve Tedavisi, Spor Hekimliği (Omuz, Diz Artroskopi) ve Her Türlü Eklem, Bağ Enjeksiyon Tedavisi (PRP, Hyaluronik Asit vs.) alanlarında sağlık hizmeti sunacak.

 

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Yusuf ARUSER, hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.