TÜGVA SPOR FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Spor Koordinatörlüğü bünyesinde gençlere yönelik çeşitli spor faaliyetler devam ediyor.

Anasayfa Eğitim 07 Aralık 2017 33 Okunma
TÜGVA SPOR FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Spor Koordinatörlüğü bünyesinde gençlere yönelik çeşitli spor faaliyetler devam ediyor.

 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Spor Koordinatörlüğü bünyesinde gençlere yönelik çeşitli spor faaliyetler devam ediyor. Sportif faaliyetler kapsamında gençler; yüzme, futbol, basketbol, paintbal, masa tenisi, bocce, okçuluk ve at binme gibi birçok etkinlikten yararlanıyorlar. Yeni nesil gençlik yetiştirme vizyonu ile yola çıkan TÜGVA, haftanın çeşitli günlerinde spor vasıtasıyla gençlerle bir araya geliyor.

 

 

Gençlere hem ruhsal hem de fiziksel olarak temas ettiklerini belirten TÜGVA Spor Koordinatörü Fatih Yıldız, “Gençlerimizin sportif faaliyetlerle uğraşmasını önemsiyoruz. Çünkü spor ile uğraşan her birey vizyon kazanıyor. Bu vizyon sayesinde ise, kötü alışkanlıklara meyletmiyorlar. Bunu desteklemek amacıyla da gençlerimizin her hafta farklı bir spor dalı ile uğraşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gençlerimizin milli ve manevi ölçülerde ruhuna hitap ederken, spor dalları ile de fiziki alanlarını güçlendiriyoruz. Neden milli bir sporcu yetiştirmek TÜGVA’ya mümkün olmasın? Bu çerçevede de gayretlerimiz var. Tüm gençlerimizi sportif faaliyetlerden yararlanmak üzere aramızda görmek isteriz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co