YALOVA VALİSİ TUĞBA YILMAZ’DAN YENİ YIL MESAJI

Spread the love

Yalova Valisi Tuğba Yılmaz Yeni Yıl Mesajı yayınladı.

 

Vali Tuğba Yılmaz mesajında;

 

“Değerli Yalovalı Hemşehrilerim;

 

Öncelikle 2018 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa ve Yalovalı Hemşehrilerimize hayırlı bir yıl olmasını; yeryüzünde barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile olmasını Cenabı-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

 

2017 yılını artık geride bırakıyor; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla hazırlanıyoruz. Yeni yılın, öncekilerden çok daha bereketli, huzurlu, sağlık, afiyet içinde geçtiği; dünyada yaşanan kan, gözyaşı, şiddet olaylarının dindiği ve Güçlü Türkiye olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimiz, huzur dolu, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması, gönülden temennimizdir.  Güçlü Türkiye’nin en önemli güvencesi, Aziz Milletimizin sağduyusu, özverisi ve sorunların aşılması yolunda gösterdiği birlik ve dayanışma ruhudur.Umutlarımız, beklentilerimiz ve ulaşmak için çaba gösterdiğimiz hedeflerimiz, gelecekle aramızda ki en güçlü bağdır. Bir olarak, beraber olarak hep birlikte kardeş olarak; karşımıza çıkan badireler karşısında tarihimiz boyunca nasıl yılmadan, yıkılmadan kararlı bir duruş gerçekleştirdiysek, bundan sonrada güçlü, itibarlı, bölgesinde ve dünyada söz sahibi, etki sahibi, güç sahibi bir ülke olarak ilerleyeceğiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, vatanımız, bayrağımız ve istikbalimiz için bir gül gibi toprağa düşenAziz Şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyor, Kahraman Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Yeni umutlar ve heyecanlarla karşılanan 2018 yılının başta Yalova’mız olmak üzere; ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.