2018’İN İLK BEBEĞİNİN HEDİYESİ BAYAN SİLPAGAR’DAN

Spread the love

Yalova’da doğan yeni yılın ilk bebeği Muhammed Alperen’i ziyaret eden Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın eşi Nursel Silpagar, Hoş geldin Bebek Seti hediyesini minik bebeğin ailesine takdim etti. Gece 00.02’de Yalova Devlet Hastanesi’nde dünyaya gelen Muhammed Alperen bebeğin annesi Sultan Topal’la bir araya gelen Bayan Silpagar, minik bebeğe hayırlı, sağlıklı, mutlu bir ömür sürmesi dileklerini iletti.

 

2017’DE 400 AİLEYE ULAŞILDI

 

 

Çiftlikköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekibi, 3 yıldır süren Hoş geldin Bebek Projesi ile pek çok ailenin evlerine konuk oluyor. Anne ve çocuk sağlığı konusunda duyarlılığın artırılması amacıyla başlatılan projede geçtiğimiz yıl 400’ü aşkın aileye “Hoş geldin Bebek” seti hediye edildi. Hoş geldin Bebek Seti içinde çıngıraktan şampuana, bebek bezinden mama önlüğüne kadar ihtiyaç duyulan pek çok malzeme yer alıyor.

 

“AİLELERİMİZLE GÖNÜL BAĞIMIZI PEKİŞTİRİYORUZ”

 

Bayan Silpagar, ailelerin gönüllerini kendilerine açtığı bu proje ile yeni yılda da pek çok bebeğe ulaşmak istediklerini ifade ederek, “Bu sosyal sorumluluk projesi ile Çiftlikköy’ün yeni nesli ile ilk buluşmalarımızı yapıyoruz. Ailelere ilk etapta ihtiyaç duyacakları malzemelerin bulunduğu setlerimizi vererek onlarla gönül bağımızı pekiştiriyoruz” diye konuştu. Bebek ziyaretlerine zaman zaman katılan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da, toplumun temel taşı olan ailelerle yüz yüze buluşmanın önemli olduğunu belirterek, “Bu vesile ile sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getirirken ailelerimizle de tanışmış, hasbıhal etmiş oluyoruz. Ekibimiz proje kapsamında bu yıl da pek çok aileyi ziyaret edecek. İlgilerinden dolayı tüm Çiftlikköy halkına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.