ALTINOVA’DA 2017 DEĞERLENDİRİLDİ

Altınova Kaymakamı Zafer Engin, mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek 2017 yılında yapılan çalışmalarını değerlendirip, sorunları dinledi.

Anasayfa Siyaset 09 Ocak 2018 10 Okunma
ALTINOVA’DA 2017 DEĞERLENDİRİLDİ

Altınova Kaymakamı Zafer Engin, mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek 2017 yılında yapılan çalışmalarını değerlendirip, sorunları dinledi.

 

2018 yılının ilk mahalle toplantısı Kaymakam Zafer Engin başkanlığında Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda; muhtarların kimliklerinin değişeceği açıklanırken, 2017 yılında meydana gelen olaylar ve iş kazaları ele alındı.

 

 

GENİŞ KATILIM

 

2017 Ağustos ayında başlayan Muhtarlar toplantısının 2018 yılı ilk buluşması Altınova Belediyesi’nde gerçekleştirildi. Altınova Kaymakamı Zafer Engin başkanlığında Altınova Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Mesut Aslan, Altınova İlçe Emniyet Amiri M. Ferit Duman, İlçe Yazı İşleri Müdürü Ayhan Erişken, daire amirleri ve muhtarlar katıldı.

 

ORTAK MÜCADELE

 

Toplantıda Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Mesut Aslan ve Altınova İlçe Emniyet Amiri M. Ferit Duman, 2017 yılında sorumluluk bölgelerinde meydana gelen olaylar ve 2016 ile orantıları hakkında bilgi verdiler. Genel olarak; iş kazaları, uyuşturucu ve faili meçhul olaylarla üzerinde yoğunlaştıklarını ifade eden Aslan ve Duman, suçla mücadele konusunda orak hareketin önemine değinerek, şüpheli durumların 112’ye bildirilmesini istediler.

 

 “TEŞEKKÜR ETTİ”

 

Altınova’da tüm kurumların özverili bir şekilde görev yaptığını ifade eden Altınova Kaymakamı Zafer Engin, “Jandarma, emniyet, belediyelerimiz, muhtarlarımız ve halkımız el ele vererek örmek bir uyum sergilemekteyiz. Ben herkese teşekkür ediyorum. 2018’de hizmet kalitemizi daha da yükselteceğiz. Özellikle tüm kurum ve kuruluşlarımızla uyuşturucu ile mücadelede konusunda kararlılıkla çalışmalar yapılmakta. Eğitim konusunda ciddi çalışmalar yapıyoruz. Halkımıza en kaliteli hizmeti götürme konusunda gayretli bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co