BİZİ ATEŞLE İMTAHAN ETMEYE ÇALIŞANŞLAR ATEŞTE YANMAYI GÖZE ALMALIDIRLAR

Spread the love

  MHP Yalova İl Başkanı Hasan TOPÇULAR Afrin için açıklamada bulundu.

 

TOPÇULAR açıklamasında; “Bin yıldır dünya tarihinde var olan ve bir bin yıl daha yaşamaya and içen yüce Türk milleti ve yüce Türk ordusu her daim bu ülküde karşısına çıkan tüm engelleri aşmış ve aşacaktır. Dünya tarihinde çağ açıp çağ kapatan atalarımız bize bıraktıkları bağımsızlık mirasını, damarlarımıza işletmiş bu uğurda da her türlü bedeli ödemeyi öğretmiştirlerdir.

 

Yakın Tarihimizde Çanakkale de yazdığımız destan, bir hilal uğruna verdiğimiz canlar bize bir ölür bin diriliriz efsanesini tüm dünyaya ilan etmemizi sağlamıştır. Yıllardır ülkemizin bekasına göz koyanlarla verdiğimiz mücadelenin artık sonuna gelmiş ve vücuttaki tüm urlardan temizlenmeye son birkaç adım kalmıştır. Fırat kalkanıyla doğu ve güneydoğuyu temizleyen kahraman ordumuz Afrin de ki Zeytin dalı operasyonuyla duruşunu ortaya koymuş ve artık bu yoldan dönüşün olmadığını, düşman olan kim varsa karşısında ezip geçeceğini dünya’ya ispat etmiştir.

 

Dünya’nın kaç ülkesi Dünya’nın kaç ordusu bir gece de 72 uçağı kaldırıp operasyon yapar. Hangi ordu sınırları hiç düşünmeden bir gece ansızın aşıp düşman unsurlarını yok etmiştir. Tabi ki Türk ordusu yapar. Ancak gelin görün ki sınırdaki Yörük teyzeler Çanakkale ruhuyla cephedeki askere yiyecek içecek taşırken moral depolarken burada rahat koltuklarında oturan sıcak plazalarda klavye delikanlıları ellerinden geldiğince,alçaklıkları ve Serefiszlikleri çerçevesinde moral bozup memleketi huzursuzluğa sevk etmeye çalışıyorlar. Ama biliyoruz ki bu içimizde ki hainler her dönem vardı var olmaya devam edecek. Gerek içerde gerekse de dışarda bu hainlerle mücadele etmeye gücümüz vardır ve gereği de hiç kuşkusuz ki yapılacaktır.Biz yeter ki gücümüzün farkında olup evlatlarımızın arkasında duralım.

 

Afrin operasyonu bizce bir savaş değildir. Savaş; karşında belirli bir millet belirli bir orduya karşı olur. Bizim karşımızda ne bir millet ne de bir ordu var. Hepsi terörist hepsi hain hepsi tetikçi hepsi de şer odaklarının piyonudur. Bizim ordumuz orada temizlik yapıyor, bölge huzurunu ve sınır güvenliğimizi sağlamak için mesai harcamaktır. Bu süreçte dualarımız ve her türlü desteğimiz,Türkiye Cumhuriyetinin teminatı olan kahraman ordumuzla olacaktır.

 

Başta genel başkanımız Sayın,Devlet Bahçeli Bey ‘in Devlete olan kayıtsız şartsız desteğiyle yüce Türk milleti ve biz ülkücüler üzerimize düşen tüm görevleri eksiksiz yerine getirmeye hazırız. Buradan tüm halkımıza sesleniyorum içimizde ki fitne fesat yayıcılara hainlere ve arabozuculara kesinlikle müsemma göstermesin bu ülke biz dik durdukça büyüyecek gelişecek. Halkımızdan ricamız şanlı bayraklarını evlerinin ve iş yerlerinin cam ve balkonlarına asmasıdır. Bu bize maneviyat katacak cephedeki yiğitlerimize moral verecektir.

 

Aziz milletimiz,bu sıkıntılı durumlardan yüzünün akkıyla çıkacak,Türk milleti birliğini,dirliğini ve bekasını muhafaza ederek geleceğe doğru korkusuz ve güçlü bir şekilde yürüyecektir.

 

RabbimOrdumuzu muzaffer, gazamızı mübarek kılsın..

 

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE…” dedi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.