EĞİTİME, HALK EĞİTİM DESTEĞİ

Spread the love

Altınova ilçesi Hayat Boyu Öğrenme Planlama ve İşbirliği Toplantısı, Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

Toplantıda; Altınova Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Kemal Hazır ve Müdür Yardımcısı Neşe Özay, 2017 yılı içerisinde ilçede gerçekleştirilen eğitim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

KURSLARA BÜYÜK İLGİ

 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında 62 kurs açıldığını bu kurslarda bin 257 kursiyerin eğitim gördüğünü ifade eden Altınova Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Kemal Hazır, “Aynı dönemde 288 öğrenci açık lisede ve 47 öğrenci açık öğretim ortaokulunda eğitim görmekte. Genel kurslarımızda, iş sağlığı iş güvenliği, okullar hayat olsun ve diğer kurslarda 31 branşta kurslar açılıp 462 kursiyerimize hizmet verilmektedir. 31 branştaki meslek kursuna ise 795 kursiyerimiz katılmıştır” dedi.

 

 

GENİŞ KATILIM

 

Altınova Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen ilçe Hayat Boyu Öğrenme Planlama ve İşbirliği Toplantısına; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, İl Genel Meclis üyeleri Ali Çorbacı ve Mustafa Tunalı, Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Mesut Aslan, Altınova İlçe Emniyet Amiri M. Ferit Duman, İlçe Milli eğitim Müdür Zaki Sitar, daire amirleri ve ilgili STK temsilcileri katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.