HEM KURS GÖRÜYORLAR HEM ÇOCUKLARINI GÜVENLİ ORTAMA BIRAKIYORLAR

Spread the love

Yalova Belediyesi bünyesinde hizmet veren Umut Merkezlerinde kursiyerler çocuklarını merkez içerisinde bulunan oyun odasınagüvenli bir şekilde bırakıyorlar.

 

Umut Merkezleri’nde açılan kurslara ilgi gösteren ve kurs gören ebeveynler çocuklarını Umut Merkezleri içinde bulunan oyun odalarına bırakarak kurslarını rahat bir şekilde görme imkanı bulabiliyorlar.

 

Adnan Menderes, Bahçelievler, Bayraktepe ve Paşakent Mahallesi’nde bulunan Umut Merkezlerinde bulunan oyunodalarına ilçe, belde ve köylerden gelen ebeveynler de bu hizmetten yararlanabiliyor.

 

 

Çocuklarının Bakımı 09:00’da Başlıyor

 

Bir çok mahallede hizmet veren Umut Merkezlerinde çeşitli kurslar gören ve çocuklarını bırakacak yer bulamayan aileler Umut Merkezleri içinde bulunan oyun odalarından saat 09:00 ile 16:00 saatleri arasında faydalanabiliyor. Kurs alan kursiyerler eğitimli personellerin hizmet verdiği oyun odalarına çocuklarını güvenli ve ücretsiz bir şekilde bırakarak kurslarını alabiliyorlar.

 

Haftada 2 Gün 2 Saat Oyun Odası

 

Kursiyerler çocuklarının bakımının yanı sıra, haftada iki gün olmak şartıyla ve iki saat olmak kaydıyla ebeveynler çocuklarını Adnan Menderes, Bahçelievler, Bayraktepe ve Paşakent Mahallesi Umut Merkezleri bünyesinde bulunan oyun odalarına bırakarak günlük yaşantıda yapacakları işleri rahat bir şekilde yapma imkanı bulabiliyorlar.

 

Randevu Sistemiyle Hizmet Veriliyor

 

Hafta içi her gün hizmet veren oyun odalarındaise her bir ebeveyn haftada 2 gün ve 2 saat olmak kaydıyla çocuklarını güvenli bir ortama bırakabilecekler. Randevu sistemiyle hizmet veren bu uygulamada aileler 811 59 00 numaralı telefondan randevu alarak Yalova Belediyesi Umut Merkezlerinin sunmuş olduğu bu imkandan faydalanabilecekler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.