ORHANGAZİ’DE ÖZDEMİR’Lİ YİM AÇILIŞI

Spread the love

Limak Uludağ Elektrik, Orhangazi’de hizmet verecek Faturamatik Yetkili İşlem Merkezi’lerini (YİM), Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in katıldığı törenle açtı.

 

Limak Uludağ Elektrik, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla 2018 yılında da yeni yatırımlarını müşterileriyle buluşturuyor. Bu kapsamda Limak Uludağ Elektrik, Orhangazi FaturamatikYetkili İşlem Merkezi’ni (YİM), hizmete açtı.

 

Orhangazi’de gerçekleştirilen YİM açılışına Orhangazi Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Murat Salman, LİMAK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir,LimakEnerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, Limak Enerji CEO’suBirol Ergüven,Limak Enerji Dağıtım Grubu Başkanı İsmail Ergüneş,Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Yalova BölgeMüdürü Mehmet Kandırmaz, Faturamatik Genel Müdürü Eyüp Kaynar, ile protokol ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Açılışa katılan LİMAK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir; “Müşteri memnuniyeti bizim için esastır. Amacımız hizmetlerimizi daha hızlı ve kolay bir şekilde müşterilerimizin ayağına götürmek. Bu nedenle hizmetlerimizi müşterilerimizin evlerine en yakın noktaya götürmek için çalışıyoruz. Yatırımlarımızı da bu yönde hayata geçiriyoruz. Orhangazi’deki müşterilerimizi de YİM’lerle buluşturmaktan mutluyuz.” dedi.

 

Limak Uludağ Elektrik Perakende Satış AŞ Genel Müdürü Ali Erman Aytac da müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirterek, “Hizmet alanımızı YİM’lerlegenişletmeye devam ediyoruz. Şu an 100’e yakın işlem merkezimizle hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz herhangi bir bedel ödemeden YİM’lerde tahsilat başta olmak üzere abonelik, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifeler fatura ödeme gibi birçok işlemi yapabilirler. Bugün de Orhangazi müşterilerimizin daha konforlu, ferah mekanlarda işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapacakları YİM’i hizmete açıyoruz. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.