YALOVA BELEDİYESİ’NDEN 112 ACİL’E YER VERİLDİ

Spread the love

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova İl Sağlık Müdürü ve Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hakan Sezen ile ortak bir protokole imza attı.

 

Bir önceki ziyaretinde Başkan Salman’dan kent merkezindeki vakalara daha hızlı müdahale edilebilmesi amacıyla ambulans konuşlandırılacak park yeri talebi eden Yalova İl Sağlık Müdürü ve Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hakan Sezen’in talebi en kısa sürede çözülmüş oldu. Yapılan protokolle 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Zabıta Noktası yanında bulunan 30 metrekarelik alana ambulans park yeri yapılacak.

 

 

İl Sağlık Müdürlüğünün tespitinin doğru olduğunu kendilerinin de yaz aylarında bir itfaiye aracına bu alanda nöbetçi olarak beklettiklerini belirten Başkan Salman; “Sayın Dr.Sezen’in bir önceki ziyaretinde bizden böyle bir talebi olmuştu. Bizde en kısa sürede yer tespiti yaparak çözümlenmesi için çalışmalarımızı başlattık ve sonuca ulaştırdık. Yapmış olduğumuz bu protokolle 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda Zabıta Noktası yanında bulunan bir alana Ambulans yeri yapacağız. Böylelikle olaylara daha hızlı müdahale edilmiş olacak” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.