ASKERLERİMİZE, POLİSLERİMİZE, ŞEHİTLERİMİZE, GAZİLERİMİZE DUA İLE DESTEK

Spread the love

MHP Altınova İlçe Teşkilatından örnek davranış
Mhp Altınova İlçe Başkanı İrfan Şen ve Kaytazdere Belde Başkanı  Arslan Çevik ile Teşkilatlarının ortaklaşa düzenlediği Afrinde ki Asker ve Polislerimiz için Kaytazdere camisinde  Kuran-ı Kerim okudundu.  Askerlerimize, Polislerimize Şehitlerimize Gazilerimize dualar etttik. .Programa başta il Başkanı Hasan Topçular ve İl Yönetimi  olmak üzere;Altınova ilçe teşkilatı Kadın Kollarımız Altınova Belediye başkanı Kaytazdere belde başkanı  ile çok sayıda vatandaş katıldı. Kalabalık bir cemaat ile birlikte eller Afrinde ki mehmetçiklerimiz için kalktı.
Daha sonra İl Başkanı :Hasan ,Topçular yaptığı açıklama ile, Memleketimizin oldukça zor bir sınavdan geçtiğini içerde ve dışarda hainlerle olan mücadelemizde her zaman Devletimizin yanında olacağımızı bilidiyoruz.Biliyoruz ki Afrine yapılan bu harekat bir çok şer odaklarının zoruna gitmiştir, Türkiyenin gücünün hala farkına varamayan bu güçler artık boylarının ölçüsünü almıştırlar.Şu bilinsin ki biz oraya giderken kimsede izin almadık,çıkarkende kimseden izin almayacağız.Arkamızda sadece milletimizin gücü ve duası vardır.Başka ne bir devlet nede bir örgütün desteği olmamıştır buna da gerek duymuyoruz.Afrinde sadece terör unsurlarını temizleme için bulunuyoruz bunun aksini kimse idea etmesin.Bugüne kadar girdiğimiz tüm savaşlardan alnımızın akı ile çıktık buradanda çıkacağız.
Bugün yerine getirdiğimiz hayır, tamamen Allah rızası için olup, başta Afrin olmak üzere ; gerek Güney doğuda gerek Kuzey Irakta gerekse de  ile ülkemiz için gözleri kırpmadan seve seve şehadete giden,bu uğurda gazi olan tüm Asker ve polislerimiz içindir.Rabbim hepsinden razı olsun,onlar dik durdukça memleketimiz dik duracaktır.
Cuma namazından sonra cemate ikramlarda bulunan Altınova teşkilatı bu davranışı ile hem örnek olmuş, hemde takdir toplamıştır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.