BAŞKAN SALMAN, YALOVASPOR AİLESİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltıda Yalovaspor sevdalısı taraftar grupları ile bir araya geldi.Düzenlenen kahvaltıya; Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın yanı sıra Yalovaspor Başkanı Ali Demirhan ve yönetim kurulu üyeleri ile futbolcularda katıldı.

 

 

Başkan Ali Demirhan; “Bu Mutluluğa ve Huzura Hepimiz Sahip Çıkalım”

 

Kahvaltının ardından ilk konuşmayı yapan Yalovaspor Başkanı Ali Demirhanbirilik ve beraberlik mesajı verdi. Başkan Demirhan; “Yalovasporumuz hak etmediğimiz ve haz etmediğimiz bir durumda. Ancak olan olmuş. Geçmişte kalmayıp önümüze bakacağız. Amacımız bu takımı mümkün olduğunca kısa sürede en üst lige çıkarmak. Bizim hedefimiz 5 yılda süper lig. Bunu söylerken de başarabileceğimize inanarak söylüyorum. Başardığımızda da bizlerin yanında olanlar, biz kupayı kaldırırken o kupanın yanında olacaklar. Bugün bize samimi olanlar o gün bizimle beraber olacaklar. Yalova’nın birlik, beraberliği için, Yalova’nın mutluluğu için, Yalova’nın bir aile olduğunu hissetmesi için Yalovaspor en önemli etkendir. Bu mutluluğa ve huzura hepimiz sahip çıkalım. Bizlere karşılıksız destek olan Vefa Salman Başkanıma, huzurunuzda teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

Başkan Vefa Salman; “Yalovaspor Hak Ettiği Yerde Değil”

 

Ardından konuşan Başkan Vefa Salman, “Ali Başkan çok güzel şeyler söyledi. Bende kendisine teşekkür ediyorum. Yalovaspor Türk spor tarihinde önemli yeri olan bir spor kulübü. Namağlup 3. ligde şampiyon olarak Türk spor tarihine adını kazımış, bu süreç içerisinde tek bir kırmızı kart bile görmemiş, önemli başarılara imza atmış bir spor kulübü. Yalovaspor geçmiş zaman içerisinde çok zor dönemlere girdi. Hak ettiği yerde değil. Ali kardeşim bu anlamda yönetici arkadaşlarla beraber elini taşın altına koydu.Bende kendisine maddi ve manevi olarak sonuna kadar destek vereceğimi belirttim. Çünkü bu bir ekip işi arkadaşlar. Başarmak için başarıya inanmak lazım. En önemlisi de bunun için çalışmak lazım. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim’ sözünden yola çıkarak;fairplayi, centilmenliği hiçbir zaman elden bırakmadan, sporun barış, dostluk ve kardeşlik olduğunu benimseyerek başkalarına da örnek teşkil edelim. Ben Yalovapsor’un şampiyon olacağına yürekten inanıyorum. Yalovapsor’un önünde önemli bir maç var. Bu maç için bende kendi cebimden karşılayacağım 10 bin TL prim sözünü huzurunuzda veriyorum. Allah hiçbir sporcumuza kaza, bela, sakatlık vermesin. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum” dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından tezahüratlarla sahile çıkan taraftarlarla günün anısına toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.