OKUL MÜDÜRLERİNE ÇALIŞMALAR ANLATILDI

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul müdürleriyle bir araya geldi.

Anasayfa Eğitim 13 Şubat 2018 14 Okunma
OKUL MÜDÜRLERİNE ÇALIŞMALAR ANLATILDI

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul müdürleriyle bir araya geldi.

 

Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda Altınova Belediyesi tarafından gerçekleştirilen hizmetler, devam eden yatırımlar ve başlayacak projeler hakkında eğitim camiasına bilgi verildi.

 

 

BAŞBAKANDAN HERSEK TANITIMI

 

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Abdulhalik Köse, Altınova Halk Eğitim Müdürü Ahmet Kemal Hazır ve Altınova’daki okul müdürlerinin katıldığı toplantı, Başbakan Binali Yıldırım’ın geçtiğimiz günlerde TRT’de yayınlanan ve bir bölümünde Osmangazi Köprüsü ile Hersek Lagününü tanıttığı video başladı. Ardından Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, slaty gösterisi eşliğinde belediye çalışmaları ve projeleri hakkında okul müdürlerine bilgi vererek soruları yanıtladı. Başkan Oral, önümüzdeki dönemde de ciddi projelere başlanacağını ifade ederek, “Bizlere her konuda destek ve yardımcı olan Milletvekilimiz Fikri Demirel’e, il ve ilçe yönetimlerimize Altınova halkı adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Toplantının ardından Altınova Belediyesi Çatı katında akşam yemeği yendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co