TANITIM DERSLERİ DEVAM EDİYOR

Altınova Belediyesi tarafından ilçedeki ilk, orta ve lise öğrencilerine yönelik Altınova’nın Tanıtım Projesi devam ediyor.

Anasayfa Çevre, Eğitim 07 Şubat 2018 7 Okunma
TANITIM DERSLERİ DEVAM EDİYOR

Altınova Belediyesi tarafından ilçedeki ilk, orta ve lise öğrencilerine yönelik Altınova’nın Tanıtım Projesi devam ediyor.

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Hürriyet Ortaokulu’ndaki tanıtım derslerini tamamladı. Hürriyet Ortaokulu’nda son olarak sekizinci sınıflara derse giren Başkan Oral, ilçenin tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle ilgili bilgi verdi.

 

 

İLÇEYİ TANITTI

 

Hürriyet Ortaokulu’ndaki sınıflarda derse giren Başkan Oral, ilk olarak öğrencilere belediyenin tanıtım videosunu izletti. Ardından ilçe ile ilgili genel bilgiler veren Başkan Oral, Hersek Lagünü Gölü ve flamingolar, Osmangazi köprüsü, Çobankale, Hersekzade Ahmet paşa külliyesi, Hersek Sahili, çiçekçilik, kivi ve tersaneler konularına değindi. İlçede kurulacak olan kütüphane ve müze hakkında öğrencilere bilgiler de veren Başkan Oral, her türlü öneri ve şikayetlerin kendilerine iletilmesini istedi. Başkan Oral, havaları ısınmasıyla tüm öğrencilere yönelik ilçe gezileri düzenleneceğini açıkladı.

 

 

EĞİTİMCİLERLE SOHBET

 

Hürriyet Ortaokulu öğretmenleri ile de bir araya gelen Başkan Oral, eğitimcilerle görüş alışverişinde bulundu. Başkan Oral’a sınıflardaki derslerde, Hürriyet Ortaokulu İlhan Aydan ve Müdür Yardımcısı Betül Verim eşlik etti.

 

Tanıtım derslerinin tamamlanmasının ardından Okul Müdürü İlhan Aydan, öğretmen ve öğrenciler adına Başkan Oral’a böylesi bir projeden dolayı teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
2008-2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları çevre gazetesi ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
Portal Teması : Wptr.Co