YALOVA DEVLET HASTANESİ, KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Spread the love

Son yıllarda Türkiye’nin en dikkat çeken hastaneleri arasında yer alan Yalova Devlet Hastanesi, yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

 

Türkiye’nin en iyi hastaneleri arasında gösterilen ve gerek çalışma kadrosu gerekse de son teknoloji ürünlerinin kullanıldığı Yalova Devlet Hastanesi’nde yönetim kadrosu da her geçen gün yeni isimlerle güçleniyor. Yalova Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevine getirilen Kardiyolog Uzman Doktor Recep Hacı, “Bir Yalovalı olarak göreve layık görülmem hem benim için büyük bir gurur hem de kendi şehrimde insanlarımız asıl sorunlarını ve istekleri belirleme noktasında daha fazla bilgi sahibi olmam benim için büyük bir avantaj. Yalova Devlet Hastanesi’nde göreve gelmem ile birlikte hastane içerisinde sağlık alanında bir dizi değişikliğe gidildi. Yeni bir görev dağılımı ile Yalova’yı sağlık alanında Türkiye’nin lokomotifi sayılacak şehirlerden biri haline getirmek ve hastalarımızın acil servisimiz başta olmak üzere, poliklinikler noktasında uzun süreli beklemelerin azaltılması için gereken her türlü tedbiri almaya başlıyoruz. Yalova sosyolojik ve çevresel konumu bakımından metropollerin arasında kalan bir noktada ve çevre illerden birçok hastamız özellikle Yalova’yı tercih etmektedir. Dışarıdan gelen hastalar ile birlikte bir orantı yapılacak olursa, normalin üzerinde bir hasta yoğunluğu yaşanmasına rağmen personellerimizin üstün çabası ile hastanemiz Yalova’mıza en iyi şekilde hizmet sunmaktadır” dedi.

 

 

“Yeni projeler üretme alanında da adımlar atıyoruz”

 

Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Kardiyolog Uzman Doktor Recep Hacı, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Hastalarımızın karşılaştıkları olumsuzluk ve sorunları farklı mecralarda paylaşmak yerine bizimle paylaşmaları halinde biz üzerimize düşen her ne olursa olsun Yalova Devlet Hastanesi başhekimliği olarak elimizden geleni yapmaya hazırız. Yalova’da doğup büyüyen bir birey olarak kendi şehrimde hizmet etmenin yanı sıra şehre sağlık alanında katkı sağlayacak yeni projeler üretme alanında da adımlar atıyoruz.”

 

Yardımcılar göreve başladı

 

Yalova Devlet Hastanesi’nde yapılan yeni görev dağılımı ile hastane yönetimi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Hastanede yapılan yeni görevlendirmeler ile başhekim yardımcısı olarak Dr. Burak Gül, başhekim yardımcısı Uzm. Dr. Gülhan Korkmam ve sağlık bakım hizmetleri müdürü olarak da Elif Korkmaz görev alacak. Bu isimler de yeni görevlerine başladılar. Böylece Yalova Devlet Hastanesi, tecrübeli bir kadroya emanet edildi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.