HASAN TOPÇULAR” CUMHUR İTTİFAKI İLE OY PATLAMASI YAŞANACAK”

Spread the love

MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, parti binasın da yaptığı açıklamada; “Cumhur ittifakında bulunan partiler oy pusulasında aynı kare içerisinde yer alacaklar. Birinden birine basılan oyların hepsi kabul edilecek. İkisine birden basılan oylar da kabul edilecek ve oranlarına göre dağıtılacak. İttifakın alacağı oy oranı daha önceki referandum seçimleri gibi olmayacak.

 

İTTİFAK YÜZDE 60 MHP YÜZDE 20 OY ALACAK

Yüzde 60’ların üzerinde bir oy oranı olacağını tahmin ediyoruz. Belki de yüzde 70’lere dayanacak. Bu ittifak, ülkenin geleceği ile ilgili bir umut ışığı olmuştur. İttifak inşallah ülkemiz için hayırlı olur. İttifak Türk Milletine bir umut olmuştur. Başka siyasi partilere üye arkadaşlarda bu ittifakın ülkenin teminatı olacağı kanaatindeler. Seçim için henüz erken ama bizler siyasi çalışmalara artık başladık. Oy oranının gerçekten yüzde 60’lar yüzde 70’ler üzerinde olacağı kanaatindeyiz.

2019 yılında güçlü bir irade ortaya çıkacak. O güçlü irade, dünyaya haykıracak Türkiye Cumhuriyeti devleti haline gelecek. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, 2019 yılından sonra -bugüne kadar kendini ispatladığı gibi- Ortadoğu coğrafyasında huzurun da teminatı olacaktır.

MHP, seçimlerde yüzde 20’lerin üzerinde oy alacak. Oy patlaması olacak. Bizi barajın altında kalacak diye görenler, bizimle beraber sokağa insinler. Vatandaşı dinlesinler. Bu iradeyi ortaya koyacak kişiler kimlerdir? Halktır. Vatandaştır. Biz sokağa iniyoruz; bugüne kadar görmediğimiz bir teveccüh ile karşılaşıyoruz. MHP’nin ortaya koyduğu düşüncede hiçbir zaman barajın altına kalırız ya da üstüne çıkarız diye bir çalışmamız yok.

Bizim önceliğimiz Türkiye’dir. Bu konuda her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Ama iktidar olur, ama baraj altı olur; bizim için fark etmez.

ÇANAKKALE PROGRAMINA HERKES DAVETLİ

Önümüzdeki Cumartesi günü Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda saat 19.30’da Doç. Dr. Bayram Kılıç’ın konuşmacı olarak katılacağı ‘Bir Destandır Çanakkale’ konulu konferansa tüm Yalovalı hemşerilerimiz davetlidir” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.