METİN KÜLÜNK, TÜGVA YALOVA’YA GELİYOR

Spread the love

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, TÜGVA İl Temsilciliği’nin daveti üzerine 17 Mart Cumartesi günü Yalova’da gençlerle buluşacak.

 

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliği’nin daveti üzerine bir konferansla Yalova’daki gençlere seslenecek. Külünk, 17 Mart Cumartesi günü Yalova’ya gelecek. TÜGVA Mihmandar Erkek Öğrenci Yurdu’nda saat 13.00’de gerçekleşecek olan konferansta Külünk, ‘Büyük Türkiye İdeali’ konulu sunumunu yapacak.

 

 

Konu ile ilgili konuşan TÜGVA İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, “Türkiye’nin daha da büyümesi için, 2023, 2053, 2071 hedeflerimize ulaşmak için azimle ve özveriyle çalışacağız. Gençlik olarak; Türkiye’yi eşitlik, adalet, insan hakları, demokrasi ve hukuk devleti temelinde inşa edeceğiz, daha müreffeh bir Türkiye için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Bu bağlamda AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Sayın Metin Külünk, 17 Mart Cumartesi günü TÜGVA Mihmandar Erkek Öğrenci Yurdu’nda gençlerimize seslenecek. Programımıza katılmak isteyen tüm genç kardeşlerimizi bekliyoruz” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.