ŞABAN TEMUGE MESLEKİ VE TEKNİK LİSESİ ÖDÜLLERE DOYMUYOR

Şaban temuge mesleki ve teknik Anadolu lisesi 12-19 ocak 2018 tarihleri arasında Antalya anfaş fuar alanında bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası Housekeekping Olimpiyatlarında 14 katılımcı okul arasından ( HOŞGELDİN BEBEĞİM ) konsepti ile birinci olmuştur.

Çok çekişmeli geçen yaratıcı yatak yapma etaplarını başarı ile tamamlayan okulumuz öğrencileri geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda okulumuzu başarı ile temsil edip birinci olmuşlardır.

 

 

Yarışmalarda görev alan 11 kathizmetleri sınıfından Aleyna Ceren DÜLGER, Enes ACAR, Burçin OKTEKİN, Osman Berkay AYKAN ve 12 Önbüro Sınıfı öğrencisi AbdülcabbarORUÇ´a öğrencilerimizi yarışmalara hazırlayan Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı öğretmenimiz Beyhan DEMİRCİ´ye ve Usta Öğreticimiz Gülcan ÖZGÜNGÖRDÜ hanfendilere okulumuz adına çok teşekkür ederiz. Ayrıca ekipin oluşturulmasında ve çalıştırılmasında emeği geçen Alan şefimiz Ali BAHÇEKAPILI beyfendiyede çok teşekkür ederiz. Öğrencilerimizin yarışmalara katılabilmeleri için her konuda destek olan Okul Müdürü Mesut DEMİRCİ’ye ve maddi destek sağlayan okul aile birliğimize de sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.