SALONLARIMIZ HERKESİN KULLANIMINA AÇIKTIR

Spread the love

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın “Yalova Belediyesi’ndeki Salonlar Bizlere Kapalı” haberine Yalova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden açıklama geldi.

 

Yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi;

 

“AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak’ın basına yansıyan açıklaması üzerine cevap verme gereği doğmuştur. Sayın Öztabak’ın yapmış olduğu açıklama sonrasında geriye dönük 6 aylı süreci kontrol ettiğimizde AK Parti idari kurullarınca Belediyemize ilk olarak 14 Ekim 2017’de RDKM Özgecan Salonu (Büyük Salon) için Merkez İlçe Başkanlığının talebi olmuş ve salon kirası yatırılmıştır. Fakat daha sonra ertelenerek 18 Kasım 2017 tarihine alınmıştır. Ancak bu toplantı da kendileri tarafından iptal edilmiştir.

 

9 Mart 2018 tarihi için Sayın Öztabak’ın imzası ile yine salon talebi yapılmış olup salon kendilerine tahsis edilmiştir. Ancak katılımcıların programlarının uymadığı söylenerek program başka tarihe alınmak istenmiştir. Ancako tarihte de salon başka bir etkinlik için kiralandığındankendilerine salonun uygun olmadığı belirtilmiştir.

 

Raif Dinçkök Kültür Merkezi (RDKM)’nde20 Mart’ta Küçük Salon ve 22 Mart’ta Özgecan Salonu olmak üzere salonlarımız AK Parti tarafından ayrılmıştır, kendilerine rezervedir. Yalnızca 9 Mart’ta kendilerine tahsis edilen salonda tarih değişikliği uymadığı için salon tahsisi yapılamamıştır. Hiçbir kişi, kurum ve kuruluş ayrımı yapılmaksızın Belediyemize ait salonlarımız kullanıma açık olup tahsis edilmektedir.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.