YALOVA AFRİN’DEKİ MUZAFFER ORDUMUZA TEŞEKKÜR MESAJI GÖNDERİYOR

Spread the love

Afrin’de büyük bir başarı elde eden Kahraman Ordumuza teşekkürlerini ve desteklerini iletmek isteyen Yalova Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı, 3 gün boyunca sürecek bir destek programı başlattı.

Pazartesi günü Uğur Mumcu İş Merkezi önünde başlayan programa Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Milletvekili Fikri Demirel, Merkez İlçe Başkanımız Umut Güçlü ve çok sayıda Ak Partili yönetici katıldı. Programın açılışı sırasında basına demeç veren Başkan Umut Güçlü “ Türk Ordusu’na desteğimizi göstermek amacıyla burada bir anı defteri açtık. Bu defter ile vatandaşlarımız orada görev yapan askerlerimize kendi desteklerini iletebilecek. Daha sonra bu defterimizi alıp, önümüzdeki hafta Genelkurmay Başkanlığı’na bizzat bizler teslim edeceğiz. Bu etkinliğe Mehmetçiklerimize desteklerini göstermek isteyen tüm vatandaşlarımızın katılmasını istiyoruz.” dedi.
Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar sürecek programın sonucunda toplanan mesajların Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Hulisi Akar’a iletilmesi planlanıyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.