CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ AYTUĞ ATICI RDKM’DE KONFERANS VERDİ

Spread the love

Cumhuriyet Halk Partisi, Parti Okulu Yöneticisi Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, Sabah Soğucak köyünde Yönetici Semineri programından sonra akşam da RDKM Özgecan Salonunda CHP’lilere “2019’da Aydınlık Yarınlara” konulu bir konferans verdi. Konferansa İl Başkanı Ertan Şener, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman,Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt ile Kaytazdere Belde Belediye Başkanı Ali Kangal katılım gösterdiler. Konferansta Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe ve Belde Başkanları, İl ilçeler Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıda hazır bulundular.

 


Konferans sonunda Parti Okulunca programlanan ÜTSE eğitimi sonunda katılımcılara sertifikaları dağıtıldı. 


Atıcı konferansında sandık bazında yapılacak çalışmaların özenle yerine getirilmesini dile getirdi. Sandığa sonuna kadar sahip çıkmalıyız diyen Atıcı herkesin önce en yakındakilerden başlayarak çevresindeki herkesi bu seçimlerde oylarını kullandırtmaya çalışmasını istedi. En fazla kaybımız sandığa gitmeyenlerden oluşuyor diyen Atıcı bunun da azımsanmayacak bir rakam olduğunu belirtti. Oluşturulan programa katılanlar ile destek veren herkese teşekkür etti.


İl Başkanı Ertan Şener’de ” en kısa zaman içinde planlayıp oluşturduğumuz bu eğitim programını gerçekleştirilmesinden ve verdiği emek ve katkılardan dolayı başta Sn.Atıcı ve tüm eğitimci arkadaşlarım ile eğitimlere katılan üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.