ÇİFTLİKKÖY YOLLARI ASFALTLANIYOR

Spread the love

BAŞKAN SİLPAGAR; ‘İLÇEMİZ TARİHİNİN EN YOĞUN HİZMET DÖNEMİNİ YAŞIYORUZ’

 

Çiftlikköy’de binder asfalt atılan yollara, asfaltlamanın son tabakası olan aşınma asfaltının döküm işlemi Belediye Başakanı Ali Murat Silpagar’ın önderliğinde başladı.

 

Çiftlikköy’de yollara aşınma asfalt döküm çalışmaları başladı. Çalışmaları yakından takip eden Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Çiftlikköyümüzde asfalt çalışmalarının son tabakası olan aşınma asfaltı Sahil Mahallemizde dökülmeye başladı. İlçemiz tarihinin en yoğun hizmet dönemini yaşıyoruz. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçemizin tüm mahallelerinde binder asfalt atılan yollara aşınma asfaltı dökülecek. Kısa süre içerisinde tüm yollarımız daha modern ve kullanılabilir bir hale dönüşecek. Tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

AVRUPA STANDARTLARINA UYGUN ASFALTLAMA

Çiftlikköy’de içme suyu altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte yolların Avrupa standartlarında aşınma asfaltlanmasına da başlandı. İlk olarak Sahil Mahallesi’nde başlatılan aşınma asfalt döküm çalışmalarına Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar start verdi. Sahil Mahallesi Şevket Yılmaz Caddesi’nde başlatılan çalışmalara Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de nezaret etti. Başkan Silpagar Yaklaşık 6 cm yüksekliğinde dökülen aşınma asfalt tabakası ile ilçemizdeki rögar kapakları da zeminle eşit hale gelmiş olacak. Böylece ilçemizin yolları ile ilgili uzun yıllar herhangi bir aksaklık yaşanmayacaktır”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.