CUMHURİYET HALK PARTİSİ YALOVA MİLLETVEKİLİ MUHARREM İNCE YALOVA GÜÇ BİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

Spread the love

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce den Yalova Güç Birliğine teşekkür ziyareti. Yalova Güç Birliği başkan’ı İlhami Başkan ve başkan yardımcısı Bahattin Sabahçı, Muharrem İnce’ye günün anısı olarak bir küçük halı hediye ettiler.

 

Geçtiğimiz şubat ayın da Ankara da gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi 36. Kurultay’ına Yalova’dan kalabalık bir kafile ile katılan Yalova Güç Birliğine teşekkür ziyaretini, Yönetim üyeleri ve partililerle gerçekleştiren Milletvekili Muharrem İnce yaptığı teşekkür konuşmasında; Türkiye de değişim gerçekleşsin. Değişim gerçekleşmesi için önce Cumhuriyet Halk Partisi değişsin dedik. Bu gidişat olmuyor diyerek bir yola çıktık. Bu yolculukta başarılı olamadık ama sizler her ne kadar farklı parti ve görüşte olsanız da Yalova’dan otobüs tutarak bana bir hemşeriniz olarak destek vermek için kurutla ya geldiniz. Uzun bir süredir gelmeyi istiyordum fakat fırsat bulamadım. Öncelikle çok teşekkür ediyorum, çok hoş bir davranıştı Yalova da siyasetin böyle olması lazım, Yalova iki oda bir salon bir il. Farklı görüşlerde olsak bile, bir partinin genel başkanlığını kafasına koymuş ve o yolda mücadele ederken sizlerin kendi imkânlarınızla bana destek için Ankara’ya gelmeniz beni çok duygulandırdı. Hepinize şahsım adına Cumhuriyet Halk Partisi adına çok teşekkür ediyorum. Bu yolculuk burada bitmez. Cumhuriyet tarihinden bu yana 5 dönem arka arkaya, hiç parti değiştirmeden ikinci bir seçilen yok.3 Kasım 2002 de seçildiğimde şöyle düşünmüştüm, toplumun önüne çıkan herkes korkar herkes sizi eleştirip bir şeyler söyleyecek. Benim için önemli olan hatırsız demesinler, hırsız demesinler birde havalı demesinler,3 H kuralı yani bunları demedikten sonra ne derlerse desinler. Dün kimseye haber vermeden ofisten çıktım yanımda koruma da yok donanmaya kadar yürüdüm şöyle bir toplumun nabzını ölçmek istedim çünkü yalnızken toplumun nabzı daha kolay tutuluyor, insanlar daha kolay yaklaşabiliyor. Yolda vatandaşlarla sohbet ettim. Yarın bu siyaset bir gün biter, Biz buralarda kalıcıyız biz yolcu değil hancıyız. Bir gün buralarda yaşlanıp gezmek isterim. Partimde ki gençlere yardımcı olmak onlara ağabeylik yapmak isterim.
Son günlerde adımı duyuyorsunuz büyükşehir belediye başkalığına aday filan diye, konuşsunlar aldırmayın.

 

 

Ben Yalova’yı marka yapmaya çalışıyorum, seçim çalışmalarımda Yalova’nın adını duymayan kalmayacak demiştim daha sonra hedef büyüttüm ve dünya da duymayan kalmayacak dedim. Bunu yapacağız el birliği ile başaracağız.

 

Ben tekrar size teşekkür ediyorum, bu davranışı bu kent e yayabilirsiniz. Bir başka parti içinde hiç çekinmeden bu davranışı yapın hem de hiç çekinmeden çok doğru bir davranış olur ve buna sizler öncülük etmiş olursunuz. Bu kentin bir evladı Fenerbahçe kulüp başkanlığına aday oluyorsa veya parti genel başkanlığına aday oluyorsa hangi parti den olursa olsun desteklemelisiniz ve siz öncülük etmiş olursunuz bu davranışınız için tekrar teşekkür ediyorum dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.