KİTAP GÜNLERİ VE RAMAZAN ŞEHRİ İÇİN STANTLAR KURULMAYA BAŞLADI

Spread the love

Yalova Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında stantlar kurulmaya başlandı.

 

Ramazan Şehri için tasarlanan ve bu yıl Ramazan ayı öncesi Kitap Günlerine ev sahipliği yapacak olan 40 dükkânın montaj işlemleri devam ediyor. Birçok yayın evini konuk edecek olan Yalova Kitap Günleri 4-12 Mayıs tarihleri arasında Yalovalı Kitapseverlerle buluşacak.

 

Yalova Kitap Günlerinin hemen akabinde çeşitli iş kollarından esnafların stantlarının yer alacağı Ramazan Şehri Feshane’yi aratmayacak. Her yıl olduğu gibi bu yıldaYalova Ramazan Şehri vatandaşların Ramazan aylarında en fazla rağbet gösterdiği yer olacak. Yalova Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca Ramazan Şehrinde her gün bir etkinlik düzenlenecek. Yerel sanatçıların katılacağı konserler, tiyatro gösterileri, Hacivat Karagöz ve sihirbaz gibi birçok etkinliğin sahneleneceği Ramazan Şehri sahur vaktine kadar açık kalacak.

 

Başkan Salman Ramazan Ayı Boyunca Vatandaşlarla Buluşacak

 

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla yola çıkan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Şeffaf Oda da Yalovalılarla her akşam bir araya gelecek. Şeffaf Oda’yı ramazan şehrine taşıyacak olan Başkan Salman, vatandaşların talep ve isteklerini dinleyecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.