“MAÇI SAHADA KAZANACAĞIZ”

Spread the love

Altınova Belediyespor Yönetimi, Gebzespor ile oynanacak olan 3. Lige yükselme play-off maçıyla ilgili toplanarak durum değerlendirmesi yaptı.

 

Altınova Belediyespor Yönetimince toplantı sonrasında yapılan açıklamada,”Biz her şeye rağmen sahaya çıkacak, centilmence mücadele verecek ve maçı sahada kazanacağız” denildi.

 

“11 ASLANLA SAHADAYIZ”

 

Altınova Belediyespor Yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “11 aslanla maça çıkıp maçımızı oynayacağız. Yönetimiyle, taraftarıyla, futbolcusuyla birlikte Eskişehir’e 3. Lige çıkmak için gideceğiz. Sportmence ve centilmence bir maç olmasını ve hak edenin kazanmasını temenni ediyoruz. Gebzespo’a da başarılar dileriz.

 

MAÇA DAVET

 

Sahada hak edenin kazanmasını diliyoruz. Bu arada 22 Nisan 2018 Pazar günü saat 15:00’teEskişehir Yeni Stadyum’da oynanacak olan maça, çevre ilçe ve Yalovalı sporseverleri davet ediyoruz. Maça otobüslerimiz 22 Nisan 2018 Pazar günü saat 09:30’da Altınova Belediyesi binası, saat 09:30’da Yalova Heykel’den ve Saat 09:30’da Karamürsel İlhan Çınar Meydanı’ndan kalkacaktır” dediler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.