ÖZEL ATAKENT HASTANESİ, AKKURT GRUP BÜNYESİNE GEÇTİ.

Spread the love

Bir süredir yaşanan sıkıntılar AKKURT GRUP’un hastaneyi satın almasıyla sona erdi.
Türkiye’de ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atan Akkurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kemallettin Akkurt hastanenin devir imzasını attı.

 

24.04.2008 tarihinde Yalova’da sağlık hizmeti vermeye başlayan Özel Atakent Hastanesi 16.Ocak 2017 Tarihinde Temeli 4.500 m2 üzerine kurulu toplamda 4 kat , 15.000 m2 kapalı alana sahip, Tüm yönetmeliklere uygun, 203 Yatak Kapasiteli Geniş ve konforlu hasta odalarıyla hizmet vermeye başlamıştır.

 

Geçtiğimiz 8 aylık süreç içinde yaşadığı ekonomik kriz ile mücadele edemeyen Hastane Yönetim kadrosu,  Kocaeli’nin Tanınmış İş Adamlarından AKKURT Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin AKKURT’ a 10.Nisan 2018 tarihinde devretmiştir.

 

Akkurt Grup 1990 yılında Akkurt Tekstil, Galaksi AVM, Otelcilik alanında Ramada Plaza, İnşaat alanında Royal City olarak hizmet verirken son olarak Yalova Özel Atakent Hastanesini bünyesine dahil etmiştir.

 

Özel Atakent Hastanesinin kapıları tüm Yalova Halkına sonuna kadar açık olduğunu, birlikte çok büyük başarılara imza atmayı hedeflerini belirten Akkurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin AKKURT “ Etik ve ahlaki değerlerden ödün vermeden, Yalova halkının da desteği ve güveni ile yolumuza hızla devam edeceğiz “ dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.