SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BULUŞMA

Spread the love

Ak Pari İl Başkan’ı Yusuf Ziya Öztabak Genel Merkez “Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu” genel başkan yardımcısı Harun Karacan’ın Yalova’ya gelerek programlara katılacağını ve ziyaretlerde bulunacağını ifade etti.

Ziyaretler ve programlar ile ilgili bilgi veren Öztabak şu açıklarda bulundu:
Ak Parti Yalova İl başkanlığının düzenleyeceği programlara iştirak etmek üzere Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan’ı Harun Karacan bugün Yalova’ya geliyor. Saat 12.00’da Ak Parti İl teşkilatımızı ziyaret edecek olan Karacan,burada teşkilatlarımız ile istişarelerde bulunacaklardır.

STK BULUŞMALARI

Ak Parti teşkilatları ile yapılacak istişarelerden sonra Saat 13.30’da Yalova’da ki tüm Sivil toplum kuruluşlarının katılacağı toplantı gerçekleşecektir.Sivil Toplum kuruluşlarının görüş ve önerileri dinlenerek Ak Parti hükümeti olarak daha verimli ve başarılı çalışma imkanları istişare edilecektir.
Sivil Toplum Kuruluşları toplumsal birlikteliğimiz ve siyaset için önemli kurumlardır.Tabanın tavana sesinin duyurulmasıdır.Özellikle sosyal hayatın içinde bulunan ve siyasi hayata etki ederek siyasetin de rotasını belirleyen kurumlardır.Ülkemizin gelecek ile ilgili hedeflerine ulaşması için özellikle STK’lara çok önemli görevler düşmektedir.
Ak Partiyi diğer partilerden ayıran en önemli özelliklerinden birisi de “halkı ile içi içe olması”
ve istişare partisi olmasıdır.Halktan kopuk ve ne yaptığı belli olmayan,şeffaf olmayan hiç bir partinin ömrü uzun olmaz.”STK Buluşmaları”çerçevesinde halkımızın sivil temsilcileri ile bir araya gelerek,her konunun açık açık konuşulacağı ortamlar oluşturmaktayız.
Sivil Toplum Kuruluşlarının toplantısından sonra Saat 16.00’da Halk Eğitim Salonunda yapacağımız Nisan ayı genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısını gerçekleştireceğiz.Genel Başkan yardımcımız Eskişehir Milletvekilimiz Harun Karacan ve İstanbul Milletvekilimiz Osman Boyraz’ın katılımı ile il danışma Meclis toplantısını gerçekleştireceğiz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.