Yalovalı çocuklar 23 Nisan’ı Aksa Akrilik’le kutladı

Spread the love

Yalovalı çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Aksa Akrilik tarafından gerçekleştirilen ücretsiz film etkinliğiyle kutladı. Toplam bin çocuk “Maşa ile Koca Ayı 2 – Sonsuz Arkadaşlık” filmini izleyerek, hep birlikte keyifli zaman geçirme fırsatı yakaladı.

 

“Aksa ile Gelişim Atölyesi” kapsamında çocukların kişisel gelişimlerine destek olmayı hedefleyen Aksa Akrilik, üç yıldan bu yana sürdürdüğü 23 Nisan Aksa Akrilik Film Şenliği’ni bu yıl bin çocuğun katılımıyla gerçekleştirdi. Yalovalı çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Özdilek Cinetime’da “Maşa ile Koca Ayı 2 – Sonsuz Arkadaşlık” filmini ücretsiz olarak seyretti. Gün boyu tüm seanslarda gösterilen filmi izleyen çocuklar, Maşa ile Koca Ayı’nın maceralarına gülerken, Aksa Akrilik’in ikramları ve sürpriz hediyeleriyle tam bir sinema keyfi yaşadı.

 

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da dünyaca ünlü perküsyon sanatçısı Okay Temiz’i de çocuklarla buluşturan Aksa Akrilik, önümüzdeki dönemde yeni etkinliklerle çocukların geleceğine yatırım yapmaya devam edecek.

Aksa Akrilik Hakkında:

Akkök Holding’e bağlı Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş., 1968 yılında yüzde 100 Türk sermayesiyle kuruldu. 5.000 ton/yıl kapasiteyle Yalova’daki fabrikasında 1971’de üretime başlayan Aksa Akrilik, ilk kez 1977’de dış pazara açıldı. Yıllar içinde gelişme ve ilerleme odaklı üretim politikasından ödün vermeyen Aksa Akrilik, 315.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi konumuna ulaştı. Aksa Akrilik, Türkiye’deki akrilik elyaf talebinin yaklaşık yüzde 69’unu, dünyadaki akrilik elyaf pazarının ise yaklaşık yüzde 17’sini karşılamaktadır.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.