ALTINOVA’DA 99. YILDIN’DA 19 MAYIS COŞKUSU

Spread the love

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı, Altınova’da da düzenlenen törenlerle kutlandı.

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Spor Bayramı’nın 99. yılı Hükümet Konağı önünde, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü çelenginin sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

 

 

GENİŞ KATILIM

Kutlama törenine; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Kaymakam Adayı Hüseyin Aydın, Garnizon Komutanlığı Temsilcisi, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Yzb. Mesut Arslan, Altınova İlçe Emniyet Amiri M. Ferit Duman, siyasi parti temsilcileri, Altınova Belediye Meclis üyesi Ali Koçal,Altınova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sait Başaran, daire amirleri, vatandaşlar, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

ZENGİN PROGRAM

 

Kaymakamı Zafer Engin, Garnizon Komutanlığı Temsilcisi ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,halkın ve öğrencilerin bayramını kutladı.

 

Günün anlam ve önemini belirten konuşma ve şiirlerin okunmasıyla devam eden programda; Altınova Belediyespor Tekvando takımının gösterisi, güreş gösterisi, folklor gösterisi ve öğrencilerinin tekvando gösterisi ve tören geçişiyle tamamlandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.