GENÇLİK HAFTASI KARATE ŞAMPİYONASI’NDA ÇİFTLİKKÖY FIRTINASI

Spread the love

Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, 19 Mayıs Gençlik Haftası Karate Şampiyonası’nda rüzgar gibi esti. Halil İbrahim Yüksektepe antrenörlüğündeki Çiftlikköy karatecileri, kızlarda takım ikinciliği, erkeklerde ve genel klasmanda elde ettiği takım şampiyonlukları ile kupaları kimseye bırakmadı.

 

 

2 ŞAMPİYONLUK, 1 İKİNCİLİK KUPASI

 

Marmara Bölgesi’nden Bursa, Kocaeli, İstanbul, Sakarya ve Yalova’dan toplam 350 sporcu kozlarını tatamide paylaştı. Turnuvada bay ve bayan kumitede 7 birincilik, 4 ikincilik, 8 üçüncülük elde eden Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, minik yıldız kızlar kategorisinde takım halinde ikinci, minik yıldız erkekler kategorisinde takım halinde birinci ve Genel klasmanda da birinci olarak zirvede yer aldı.

 

“BAŞKAN SİLPAGAR’A DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜRLER”

 

Turnuvaya toplam 19 sporcu ile katıldıklarını söyleyen Çiftlikköy Belediyespor Kulübü Antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe,  “Yalova’da yapılan İller Arası 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Karate Şampiyonası’nda Çiftlikköy Belediyespor karate takımımız çok iyi bir sonuç elde etti. Minik yıldız kızlar grubunda takım halinde 2’inci olurken minik yıldız erkekler takım halinde 1’inci olduk ve genel klasman sıralamasında 1’inci olarak zirveyi yine kimseye kaptırmadık. Bize her zaman destek veren Çiftlikköy Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’a ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

7 SPORCU BİRİNCİLİK KÜRSÜSÜNE ÇIKTI

 

Çiftlikköy adına birincilik kürsüsüne çıkan isimler ise, bay kumite kategorisinde 2005-2006 doğumlularda +55 kg’da Rahman Emirhan Özüdoğru, 55 kg’da Muhammet Ağır, 2007-2008 doğumlular 45 kg’da İbrahim Makkaev, 2009-2010 doğumlular 40 kg’da Gökay Sökmen;  Bayanlar kumite 2006 doğumlularda 37 kg’da Hilal Umurbek, 2007-2008 doğumlular 30 kg’da Rayet Hilal Özbayrak,  2009-10 doğumlular 40 kg’da Esranur Durmuş oldu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.