“İNOVASYON KÜLTÜRÜ” AK-KİM KİMYA’YI BİRİNCİLİĞE TAŞIDI

Spread the love

Türkiye’nin öncü kimya şirketi Ak-Kim Kimya, 10. PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde, “İnovasyon Kültürü Geliştirme” kategorisinde birinci oldu.

 

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin (PERYÖN), insan kaynakları yönetimi alanında yenilikçi, yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanıtmak, örnek teşkil eden nitelikteki çalışmaları sektöre kazandırmak ve kurumların birbirinden öğrenme sürecini desteklemek amacıyla bu yıl 10’uncusunu düzenlediği PERYÖN İnsana Değer Ödülleri, geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Türkiye’nin öncü kimya şirketi Ak-KimKimya da,2015 yılında başlattığı “İnovasyon Kültürü Projesi” ile “İnovasyon Kültürü Geliştirme” kategorisinde birinciliği kucakladı.

 

Kipri: Hedefimiz inovasyon odaklı bir kimya şirketi olmak

 

Ak-Kim Kimya Genel Müdürü Onur Kipri, ödülün kendileri için gurur verici olduğunu belirtti.Pazarave müşterilerine inovatif ürünler ve çözümler sunarak değer yaratabilen bir kimya şirketine dönüşmeyi hedeflediklerini belirten Kipri, şunları söyledi:

 

“Şirketimiz bünyesinde 2015 yılında başlattığımız ve 4 yıllık bir sürece yaydığımız ‘İnovasyon Kültürü Projesi’ ileinovasyon kavramını kurum kültürünün ve iş süreçlerinin ayrılmaz bir parçası haline getirmeyi amaçlıyoruz. Tüm çabalarımız inovasyon kültürünü yeşertecek ortamı oluşturmak, bu sürecin sürdürülebilirliğini sağlamak ve bu alanda da örnek bir şirket olmak. Ak-Kim Kimya’da tüm çalışanların dahil olduğu projemizinbizi uzun vadeli stratejik hedeflerimize her gün bir adım daha yaklaştırdığının bilincindeyiz. İnovasyon, Ak-Kim’de hepimizin işi. Projeye gönül veren değerli iş arkadaşlarımın yanı sıra, bizi buödüle layık gören PERYÖN yönetimine de çok teşekkür ediyorum.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.