ZABITADAN RAMAZAN DENETİMİ

Spread the love

Subaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri,ekmek,pide,unlu mamulleri ,süt ve süt ürünlerinin sağlıklı ve hijyen koşullarda üretildiğini kontrol etmek amacıyla denetimleri gerçekleştirdi.

 

Subaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ekmek, pide, unlu mamulleri ,süt ve süt ürünlerinin sağlıklı ve hijyen koşullarda üretildiğini kontrol etmek amacıyla denetimleri gerçekleştirdi.

 

 

Subaşı Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından faaliyet gösteren marketlere, dondurmacılara ve fırınlara incelemelerde bulunduk. Dükkanların ve Ürünlerin temizliğine, etiket ve ambalaj kontrolüne kadar birçok konunun titizlikle incelendiğini  belirten Subaşı Belediyesi Zabıta Müdürü ‘Beldemizdeki iş yerlerini düzenli olarak denetliyoruz.

 

İnsan odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde Subaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri olarak. Subaşı’mızın sağlıklı, hijyen ve gramaj kurallarına uygun ürünler tüketebilmesi amacıyla firmaları düzenli olarak denetlenmektedir. Söz konusu kurallara uymayanlara Belediye Zabıta Yönetmeliği’nin ve 5326 Sayılı kabahatlar Kanunu’nun ilgili maddelerince gerekli cezai işlem yapılmaktadır. Denetimlerin giderek artacağına, özellikle gıda maddeleri konusunda vatandaşlarımızın endişelerinin ortadan kalkması amacıyla denetimler sıkılaştırılacaktır’ dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.