AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYI MELİHA AKYOL’UN BASIN AÇIKLAMASI

Spread the love

AK Parti Yalova Milletvekili Adayı Meliha Akyol gündeme düşen konuşması için yazılı basın açıklamasında bulundu.

 

Doğru, ilkeli, dürüst haberciliği ilke edinmiş Çevre gazetesi olarak Meliha Akyol’un konuşmasının tamamını sizlere sunuyoruz. Takdir halkımızındır.

Meliha Akyol’un konuşmasının tamamı

 

Meliha Akyol açıklamasında; “Değerli hemşerilerim; 17.06.2018 tarihinde AK Parti Yalova İl Başkanlığımızın düzenlediği; Yalova Basını ile Tanışma ve Değerlendirme Toplantısında, sosyal medyada ve internet mecralarında bahsi geçen konuşmamda ifade etmek istediğim hususların bir bölümü maksatlı bir şekilde kesilmiş ve medyada şahsım üzerinden Partimiz adına bir algı operasyonu yapılmaya çalışılmıştır.

 

Konuşmamda 28 Şubat sürecinde ailem ve şahsımın yaşamış olduğu sorunlar ve sıkıntıları gündeme getirilmiştir. Konuşmamın tamamı yok sayılarak, farklı siyasi partilerin propagandasını yapmayı kendisine görev addetmiş kişiler tarafından ifadelerim kesilip, tamamen siyasi bir malzeme haline getirilmek istenmiş, kesinlikle kast etmediğim bir anlam çıkarılmıştır.

 

Nereden gelirse gelsin tek bir vatandaşımıza dahi kötü bir kelime kullanmam söz konusu olamaz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu AK Parti hareketinin öznesi; dil, din, ırk, mezhep ayrımı yapmadan tüm insanlarımıza sevgi, saygı ve hoşgörüyle hizmet etmektir.

 

Bu hizmet kervanında 2002 yılından beri Yalova’da çeşitli görevlerde çalışmış bir kardeşiniz olarak; maksadı ifadede eksik kalan ifadelerimden dolayı kırdığım, üzdüğüm hemşerilerimden ve tüm kamuoyundan özür dilerim. Milletimize hizmet anlayışıyla çıktığımız bu kutlu yolculukta, bir gönlü kırdıysak bin defa özür dilemekten bugün olduğu gibi hiçbir zaman çekinmeyeceğimi bilmenizi istirham ederim.

 

Büyük ve güçlü Türkiye için durmadan çalışmaya devam edeceğiz.”

 

Saygılarımla,
Meliha Akyol
AK Parti Yalova Milletvekili Adayı

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.