BAŞKAN ORAL“BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN”

Spread the love

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.

 

Başkan Oral, 11 ayın Sultanı’nı uğurlamanın hüznünün, bayrama kavuşmanın sevincinin yaşandığı günlerde olduğumuzu ifade ederek, “Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı özel günlerdir” dedi.

“EŞSİZ BİR FIRSAT”

Bayramların toplumsal barış için, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için eşsiz bir fırsat olduğunu ifade eden Başkan Oral, “Bayramların huzur ve mutluluğun, dostluğun, sevginin, saygının, barışın, hoşgörünün pekişmesine vesile olduğu, güzel ahlakı, insanlara iyi davranmayı, küçükleri sevindirmeyi, büyüklere saygıyı ve onları ihmal etmemeyi hatırlatır.

“KUTLU OLSUN”


Bayramlarda, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe inancımızı her koşulda korumalıyız. Bu nedenle; Türk ve İslam dünyasının Ramazan Bayramını kutluyor, Bayram’ın Ulusumuza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

 

BAYRAMLAŞMA 2. GÜN

 

Öte yandan, Altınova Kent Bayramlaşması bayramın ikinci günü (16 Haziran 2018 Cumartesi) saat 12:00’de Altınova Belediye Binasında gerçekleştirilecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.