MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜDÜRLÜK PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

Spread the love

İl Millî Eğitim Müdürü Ali TOSUN, Ramazan Bayramı münasebetiyle Müdürlük hizmet binasında görev yapan birim yöneticileri ve personeli ile bayramlaştı.

 

Müdür Ali Tosun yayımladığı bayram mesajında: “Tüm eğitim camiamızın, veli ve öğrencilerimizin, mübarek Ramazan Bayramını kutlar; bayramın sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçmesini dilerim.” dedi.

 

 

Toplumsal yaşamımızda önemli yeri olan, güzel değerlerin ve duyguların paylaşıldığı bir Bayramı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içinde olduğunu söyleyen Müdür Ali Tosun, bu mübarek ay boyunca sizlerin yanında olduk. İftar sofralarını paylaştık. Özveriyle görevlerini yerine getiren personelimize teşekkür ediyorum.

 

Beden ve ruh terbiyesiyle bir ay boyunca Ramazan ayının manevi iklimi bizlere paylaşmayı, sabrı, kardeşliği ve yardımlaşmayı öğretti. Bu hasletlerle eriştiğimiz Ramazan Bayramı’nda kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularıyla, küçüklerimizin bayram coşkusuna büyüklerimizi ziyaret etmenin huzurunu katarak onların hayır dualarıyla karşılanacağız.

 

Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret etmek, onları sevindirmek manevi duygularımızı güçlendirecektir. Gençlerimize bizi biz yapan ulvi değerlerimizi aşılarken onlara bayramların; avuçlarına bırakılan bir şekerden, ceplerine katılan harçlıklardandaha fazlası olduğunu gösteren milletimizin gönül dünyasında neşv-ü nema bulan hissiyattan ileri geldiğini öğretmeliyiz.

 

Bu müstesna bayram günleri vesilesiyle tüm eğitim camiamızın, ülkemizin yarınları olan sevgili öğrencilerimiz ile kıymetli ailelerinin ve tüm halkımızın Ramazan Bayramını kutlar; bayramın milletimize ve insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesi dileği ile sevgi ve saygılarımı sunarım.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.