GELİN YAPILANDIRALIM

Spread the love

Yalova Belediyesi, 7143 sayılı vergi ve diğer bazı alacakların yeniden yapılandırılması kanunu kapsamında yer alan belediyeye ait tüm borçların yapılandırılması için 31 Temmuz 2018 tarihine kadar başvuru alacak.

 

 

Çıkarılan yasa ile emlak, çevre temizlik, ilan vergisi, su, atık su parası, yol su kanalizasyon katılım payı, kira alacakları, evsel katı atık bedeli ve belediyenin ücret alacakları ile birlikte 2017 yılı ve önceki dönemlere ait vergi borçları da yapılandırılabilecek.

 

Yalova Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “Belediyemize emlak, çevre temizlik, ilan, reklam vergileri,su borcu, yol su kanalizasyon katılım payı, kira alacakları, evsel katı atık borcu bulunana vatandaşlarımızın yapılandırmalarını gerçekleştirecekleri için belirlenen son tarih 31 Temmuz 2018’dir. Belirtilen tarihe kadar başvurularını yapmayan vatandaşlarımızın kanunun öngördüğü şekilde hukuki yaptırımla karşı karşıya kalmaması adına, tüm borçluların 31 Temmuz 2018 tarihine kadar belediyemiz hizmet masalarına gelerek yapılandırma başvurusunda bulunması gerekmektedir”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.