LİZAY BEŞTAŞLAR!

Spread the love

Lizay beştaşlar, göz alıcı güzelliğiyle sizleri bekliyor. Nikahınız ya da evlilik yıldönümünüz yaklaşıyor olabilir. Bu durumda kuru kuru bir alyans alarak nikah ya da düğününüzü geçiştirmek olmaz. Yanı sıra ömrünüzü paylaşmaya ant içmiş olduğunuz eşinize evlilik yıldönümü için sıradan bir hediye vermek de olmaz. Ses getiren bir beştaş hediyesi ise sevdiğiniz kadının yeniden size aşık olması için harka bir aşk tazeleme hediyesidir.

 

0,35 karat beştaş yüzük0.40 karat beştaş0,40 karat pırlanta beştaş

 

Lizay tasarımı olan altın halkanın önünde dizi dizi sıralanmış göz yakan 5 adet pırlanta dizisi; sarı – beyaz – rose kuarts tonlarındaki tatlı renkleriyle yüzükler üzerinde seçiminizi bekliyor. Üstelik de her zamankinden çok daha ucuz ve alınabilir fiyatlarıyla. Yelpaze yüzük ya da klasik beştaş formunda tasarlanmış olan bu yüzükleri hemen şimdi Lİzay online sayfalarında görebilirsiniz.

 

Dünyanın en net siyah ve beyaz pırlantaları klasik, modern ve fantezi tavırlarıyla sizlerin selamlayacak. Evlenirken elbette ki alyanstan sonra gelen en önemli detay beştaşlardır. Bu önemli gelin aksesuarı, hayatta ilk ve son kez alınacak olup ölümsüz ve eşsiz güzellikteki tasarımlardan olmalıdır. Modeli, etiketi, görseli ve kalitesiyle sizi top noktada tatmin etmesi gerekir.

 

Bu sözünü ettiğimiz tarzdaki tektaş yada beştaş pırlantayı bulmak normal şartlarda uzun zaman alabilir. Ama Lizay online sayfalarını ziyaret ettiğinizde işler değişir. İçinize en çok sinecek olan pırlanta beşlisini almak için sertifikalı ürünler satan ve Türkiye’de en güvenilir mücevher markalarından olan Lizay maksimum kaliteli materyale sahip ürünleri mağazasında satmaktadır.

 

Pırlantanın göz kamaştırıcı ışıltısını en mükemmel kesimlerde gözler önüne seren Lizay baştaş yüzük modelleri, hassas ve ince işçiliklerle ışığı en güzel şekilde kırarak yansıtan taşları gözler önüne seriyor. Kısacası harika külah/faset kesimlerindeki parlaklığı doğru açıdan en iyi şekilde yansıtan üstün değerde pırlanta beştaşları Lizay sayfalarında bulabilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz