YALOVA OGESED OKÇULARI TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYOR

Spread the love

Türkiye Okçuluk Federasyonu 2018 Faaliyet Programında yer alan 2018 Minikler Türkiye Şampiyonası (13-14 Yaş Grubu) 26-29 Temmuz 2018 tarihleri arasında Samsun İlkadım Okçuluk Tesislerinde gerçekleştirilecek, olup bu şampiyonada Yalova’yı temsil edecek olan YALOVA OGESED OKÇULUK takımı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli birlik günü anma törenleri anısına ve Türkiye şampiyonasına hazırlık amaçlı hafta sonunda Yalovada Özel turnuva düzenledi. Turnuvaya Bursa, Orhangazi ve Yalovalı Okçular birbirleri ile yarıştılar.

 

 

Yalova OGESED Okçuluk antrenörü Şaban Ok’un talebeleri bu müsabakada hepsinin dereceye girmesinin çok önemli olduğunu belirterek en alt yaş gruplarından başladığımız çalışmalarda kısa zamanda meyvalarını almaya başladıklarını belirterek bu şampiyonada Yalovayı en iyi sonuçlar alarak dönmeye hedeflediklerini söyledi.

 

OGESED BAŞKANI İNCE “Yafem tesislerinde çalışma alanı vermelerinden dolayı Baskan Özer Koyuncuya teşekkur ederim dedi”

 

Baskan İnce bundan sonra sporcularımız daha rahat ortamda çalışacaklarını belirterek dahada basarılı sonuçlar alacaklarını soyledi.Yalova OGESED yarışmaya Şevval İnce,Sefa Fesliyen,Raif Efehan Ayhan,Yagmur Sibel Özgen,Rana Bulut Samsunda düzenlenecek Türkiye şampiyonasına hazırlanıyorlar.

 

 BAŞLAMA ATIŞLARI, SEZEN, KAPLAN VE İNCE YAPTILAR

 

Türkiye şampiyonası hazırlık amaçlı ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli birlik günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yarışmaya Yalova Gençlik Hizmetleri ve spor il müdürü Metin Kaplan ,Yalova İl Sağlık müdürü Hakan Sezen,Alman Okçu Oleg Schultz ve ev sahibi OGESED Başkanı İbrahim İnce yarışma başlangıç atışlarını yaptılar.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.