DAHİLİYE UZMANI DR. FARUK TOPALLAR ÖZEL ATAKENT HASTANESİ’NDE

Spread the love

Uzun yıllar Özel Atakent Hastanesi Dahiliye Polikliniğinde görev alan ve bu süre boyunca gerçekleştirdiği doğru teşhis ve tedaviler ile hastalarının güvenini kazanan Uzm. Dr. Faruk TOPALLAR, hasta kabulü yapmaya yeniden başladı.

1968 yılında Erzurum’ da doğan Uzm. Dr. Faruk TOPALLAR, Yalova Lisesi’ nden 1986 yılında mezun oldu. Kazandığı GATA Askeri Tıp Fakültesi’ ni 1995 yılında bitirdi. Uzmanlığını GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde tamamlayan TOPALLAR, Kasımpaşa Asker Hastanesi, Mareşal Çakmak Asker Hastanesi, Çanakkale Asker Hastanesi ve Nazilli Özel Referans Hastanesi’ nde hizmet sundu.

 

Ağustos ayı itibari ile Özel Atakent Hastanesi’ nde yeniden hasta kabulü yapmaya başlayan Uzm. Dr. Faruk TOPALLAR, Endokrinolojik Hastalıklar, Diyabet (Şeker) Hastalığı,Tiroid Hastalıkları, Romatizmal Hastalıklar, Gastrointestinal Hastalıklar ( Mide, Bağırsak, Karaciğer ve Diğer), Kan Hastalıkları ve Renal (Böbrek) Hastalıkları alanlarında sağlık hizmeti sunacak.

 

Gerçekleştirdiği başarılı tedaviler ve disiplinli yaklaşımı sayesinde hastalarının güvenini kazanan İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Faruk TOPALLAR, hafta içi hergün sabah saat 09:00′ dan akşam 18:00′ a kadar, cumartesi günleri ise saat 15:30′ a kadar hizmet verecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.