KARŞILIKLI PROTOKOL İMZALANDI

Spread the love

Yalova Belediyesi ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Yalova Şubesi ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi arasında ortak işbirliği protokolü imzalandı.

 

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi Başkanı Mustafa Ürkmez ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Yalova Şubesi Başkanı Şakir Güner ve yönetim kurulu üyeleri ile belediyede gerçekleştirilen ortak çalışma protokolü için bir araya geldi.

 

 

Şehitlere, gazilere ve onların yakınlarına minnet duyduklarını belirten Başkan Vefa Salman; “Şehitlerimizin emaneti olan yakınları ve gazilerimizle millet olarak her zaman gurur duyduk. Bu ülketopraklarında rahat bir şekilde yaşayanların onların yapmış olduğu fedakarlıklarsayesinde olduğunu herkes bilmelidir. Bu anlamda Gazilerimiz ve şehit yakınları için hizmet üreten derneklerimizle de ortak çalışmalar yapıyoruz. Yapmış olduğumuz bu karşılıklı protokolleneler yapacağımızı ve nasıl yapılacağının ana hatlarını çizen bir protokolü imzaladık. Herkese hayırlı olsun” dedi.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.