ÖZTABAK “STK’LARDAN GELECEK PROJELERE DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Spread the love

AK Parti Yalova Teşkilatı, İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak önderliğinde sivil toplum kuruluşları, esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya gelip istişareler yapmaya devam ediyor. Hummalı çalışmalar sürdüren AK Parti İl Teşkilatı, bütün kademeleri ile birlikte organize hareket ederek Yalova’nın dört bir yanındaki vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda sorunları masaya yatırıyorlar.

 

 

İl Başkanı Öztabak yönetim kurulu üyeleri ve parti mensupları ile birlikte Yalova Kanser Hastaları Dernek Başkanı Nurcan Bayar ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Öztabak, Kanser hastalarının en büyük sorunu olan ücretli tedavinin artık tarihe karıştığını kaydetti. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sağlık Uygulama Tebliği’nde yapılan değişiklikle kanser tedavisinin ücretsiz hale getirildiğini ifade eden Başkan Öztabak, hem kanser hem de diğer tüm hastalıkların tedavisine ve önlenmesine ilişkin yine maliyet unsuru gözetmeksizin hükümetin iyileştirmelerinin hızla ve artarak devam edeceğine vurgu yaptı.

 

Başkan Öztabak STK ziyaretlerinde tüm sivil toplum örgütlerinden gelecek her türlü talep ve projelere açık olduklarını ifade ederek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hükümetin STK’lara yönelik desteğinin devam edeceğinin altını çizdi.

 

Öztabak, “Birlikte daha iyi işler yapabilmek, ülkemizi kalkındırmak, huzuru, refahı artan bir ülke olmak, bu dünyada kalan zamanımızı hayır ile geçirebilmek gayreti içinde olacağız. Sağlıkta, ulaşımda, ekonomide, eğitimde, sosyal yardımlaşmada AK Parti hükümetleri önemli hizmetler yaptı. Dünyada böyle bir siyasi hareket yok. Bu hareketin arkasında inanmış bir millet var” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.