OPR. DR. GÜRLER KALE ÖZEL ATAKENT HASTANESİ’NDE

Spread the love

Yalova’nın güvenilir ve başarılı hekimlerinden olan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Gürler KALE, 28.09.2018 tarihinde Özel Atakent Hastanesi’nde hasta kabulü yapmaya başladı.

 

1979 yılında Elazığ’ da doğan Opr. Dr. Gürler KALE, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Uzmanlığını Celal Bayar Üniversitesi’nde tamamlayan KALE, Özel Sissus Hastanesi, Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Özel Tınaztepe Hastanesi ve Yalova Devlet Hastanesi’nde hizmet sundu.

 

28 Eylül itibari ile Özel Atakent Hastanesi’nde hasta kabulü yapmaya başlayan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Gürler KALE, Artroplasti ( Protez) Cerrahisi-Diz, Omuz, Kalça), Travma Cerrahisi (Kemik Kırıkları, Eklem Çıkıkları, Bağ, Tendon, Kıkırdak Yaralanmaları Cerrahi Tedavisi), Romatizmal Hastalıkların Tanı ve Tedavisi, Çocuk Ortopedisi (Gelişimsel /Doğmalık Kalça Çıkığı, Çarpık Ayak / Pes Ekinovarus ve Diğer Çocukluk Çağı Ortopedi Hastalıkları Tanı ve Tedavisi), Spor Hekimliği ( Omuz, Diz Artroskopi ) Her Türlü Eklem, Bağ Enjeksiyon Tedavisi (PRP, Hyaluronik Asit Vs.) alanlarında tanı ve tedavi hizmeti sunacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.