TİSSUE WORLD FUARI’NDA AK-KİM’E YOĞUN İLGİ

Spread the love

Türkiye’nin öncü kimya şirketi Ak-Kim, bölgesel çapta temizlik kâğıdı sektörünün buluşma noktası Tissue World Fuarı’nda ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

 

Türkiye’nin önde gelen temizlik kâğıdı üreticilerinin en büyük yerli tedarikçisi olan Ak-Kim Kimya, ürün portföyünde bulunanve temizlik kâğıdı sektöründe lokomotif olan yaş mukavemet ve geçici yaş mukavemet kimyasallarının yanı sıra, kuru mukavemet, yumuşatıcı, yankee, deşe açıcı, ağartma, drenaj, tutunum ve köpük kesici kimyasalları ziyaretçilere tanıttı.

 

Yalova’daki tesislerinde ürettiği kimyasalları, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine ihraç eden Ak-Kim, uzun soluklu AR-GE çalışmaları sonucunda ürettiği kuru mukavemet ve iç tutkallama kimyasalları sayesinde viol, oluklu mukavva kâğıdıve beyaz kâğıt sektörlerinde geniş faaliyet alanına sahip. Ürünleriyle, REACH, BfR (ISEGA), HELAL, FDA kayıt ve belgelendirme süreçlerinin gereklerini karşılayan Ak-Kim Kimya, iş ortaklarına yenilikçi çözümler sunmak amacıyla Ar-Ge çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.