VEDA ZAMANIN GELDİ KÂBUS GÖRMEYE DEVAM EDECEKSİN

Spread the love

Vefa Salman’a cevap Ak Parti il Başkan yardımcısı Murat Atakan’dan geldi.

 

Murat Atakan açıklamasında; “Yalova Belediyesini müflis hale getiren CHP’li belediye başkanı, yaptırdığı anketlerin sonuçlarından bayağı ürkmüş olmalı ki, durduk yerde il Başkanımızın adaylığını hedef almaktadır.

 

Sayın Salman; Ak Parti büyük ve kurumsal bir partidir. Aday adaylığı açıklamanın da bir adabı ve bir yöntemi vardır. Partimiz  teşkilat mensuplarından her kime böyle bir görev tevdi ederse etsin Ak Partinin gücü seni sandığa gömmeye yeter.

 

Seçim yaklaştıkca seni afakanların bastığını ve sürekli kabus gördüğünü biliyoruz. Yalova’ya verdiğin zararın hesabının seçimlerde sorulacağının farkındasın. Belediye kaynaklarını nasıl çarçur ettiğini ve belediyeyi icralık hale düşürdüğünü tüm Yalova biliyor.. Biz 2019 mart yerel seçimleri sonrasında Yalova belediyesini düşürdüğün borç batağından nasıl çıkaracağımızın planlarını yapmakla meşguluz. Belediye başkanı olarak altı ayın kaldı. Senden tek isteğimiz ne olur artık bir şeye dokunma. Yalova’ya verdiğin zarar yeter. Belediyeyi daha da içinden çıkılamayacak hale getirme.  Batırdığın gemiyi sahil-i selamete biz çıkartacağız. Aday kim olacak diye bir tartışmamız yok.
Seni Yalova siyasi tarihinin bir köşesine alıp dinlendireceğiz. İnceden inceye hazırlan. 2014 yerel seçimlerinde açıkladığın ve hiçbir tanesini gerçekleştiremediğin seçim vaatleri dergini 2019 Mart yerel seçimlerinden sonra sana hediye edeceğiz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.