ALTINOVALILAR’DAN İLK ZİYARET KAYMAKAMA

Spread the love

Yeni kurulan Altınovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi ilk ziyaretini Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit’e yaptı.

 

Özgür Demirel başkanlığındaki Altınovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi ilçe protokol ziyaretlerine Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ile başladı.

 

“HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK”

 

Altınovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimiAltınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Altınova’ya ilk göçü gerçekleştiren vatandaşların fotoğrafının yer aldığı bir tabloyu hediye eden dernek yöneticileri, ilçenin gelişimine katkı sağlamak amacıyla yola çıktıklarını ifade ettiler.

 

Altınovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Özgür Demirel, “Tek amacımız, ilçemizin tüm değerlerini harmanlayarak Altınova’ya hizmet etmektir” dedi.

 

BAŞARI DİLEKLERİ

 

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit kuruluşu yeni gerçekleşen derneğin çalışmalarında başarılar dileyerek, “El ele vererek ilçemizi daha ileriye taşımak için çalışacağız. Sizleri kutluyor ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Başkan Özgür Demirel başkanlığında kurulan Altınovalılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi, Fatih Çeviker, Mehmet Teke, Melih Soyçiçek, AdemGümüşalan, Ercan Palaşoğlu, Hüseyin Argün, Muharrem Özkarabacak, Necip Özkarabacak, Serhat Aykalkan ve Turgut Özel’den oluyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.