CINETIME ÖZDİLEK YALOVA YENİLENİRKEN ENGELLİLERİ DE UNUTMADI

Spread the love

Yenilenen Cinetime Özdilek Yalova sinema ile ilgili bilgi vermek üzere; Cinetime Sinemaları Müdürü Yunus Erdem, Özdilek Yalova Müdür Yardımcısı Temur Hatip, Özdilek Yalova AVM İşletme Müdür Yardımcısı Abrek Canpolat Öz ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Burcu Gücen basın mensupları ile bir araya geldi. Yöneticiler, Cinetime Sinemaları ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.  

 

Son teknoloji sinema kalitesini modern dekorasyonuyla birleştiren Cinetime Özdilek Yalova, misafirlerine konforu ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Geniş fuaye alanı ve şık salonlarıyla misafirlerinden büyük beğeni topluyor.

 

 

Sinemaseverler, 7 ayrı salonda toplam 909 koltuk kapasitesi, 4 salonda 3D kalitesi ve her salonda engelliler için hazırlanmış alan ile Cinetime Özdilek Yalova sinema salonlarında film keyfini doyasıya yaşıyor.

 

Cinetime müdür’ü Yunus Erdem ‘’Engelli bariyerlerine başladık diğer şubelerimizde engelli yerlerimiz, uygun salonlarımız  bulunmakta ama amacımız hepsinde yapılması ve kalıcı hale getirilmesi.’’ Dedi

 

 

Cinetime Sinemaları, bugün Türkiye’nin 9 ayrı lokasyonunda,8.010 koltuk kapasitesi ile hizmet vermektedir. Antalya, Bursa, Düzce, Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, Manisa Turgutlu, Uşak ve Yalova illerinde 39 adedi 3D sinema salonu olmak üzere toplam 73 adet sinema salonu ile yaklaşık 19 yıllık tecrübesini devam ettiriyor.

 

Film İzlemenin Keyfi Cinetime Sinemaları’nda Yaşanır.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.