İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ TOSUN YOSK´ UN VEFA BULUŞMASINA KATILDI

Spread the love

Yalova Ortopedikler Spor Kulübü, ilimizdeki çeşitli kurumlar, okullar ve sivil toplum kuruluşları ile vefa buluşması gerçekleştirdi.

 

Avrupa kupalarında ilimizi ve ülkemizi temsil eden Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Başkanı Alpaslan ERKOÇ, kendilerine verdiği desteklerden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Ali TOSUN’a hem kendi adına hem de ilimizdeki engelliler adına teşekkür etti.

 

 

Her zaman YOSK’un yanında olduklarını belirten İl Millî Eğitim Müdürü Ali TOSUN, “Üzerimize düşen görevi hem toplumumuzdaki bireyler, hem de yöneticiler olarak ne derece yerine getirirsek ülke olarak gelişmişliğimiz de o derece ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. Ben de konuklar nezdinde tüm engelli kardeşlerimize sevgi ve saygılarımı iletmek isterim” şeklinde konuştu.

 

Engelli bireylerin yaşam koşullarını kolaylaştırmak adına tüm kurumların el birliği içerisinde çalışılması gerektiğini kaydeden Müdür Ali TOSUN, “Engellilik, sadece kişinin ya da mensubu olduğu toplumun değil, tüm insanlığın ortak sorunudur.  Engelli olmak kişinin tercihi değildir. Bunun bilincinde olarak, öncelikle kişiyi engelli konumuna düşürecek nedenlerin önlenmesi için gereken tedbirlerin alınması, öğrencilerimizin sosyal duyarlılığını arttırıcı projeler yapılması, biz idarecilere düşen en önemli görevlerden biridir. Tüm eğitim camiası adına üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

YOSK Başkanı Alpaslan ERKOÇ ise, “Sayın Müdürümüz Ali TOSUN, her daim YOSK’un ve engelli bireylerin yanında olmuştur. Yaptığı çalışmalar, engellilere yönelik projeleriyle de zaten kamuoyu tarafından büyük beğeni toplamıştır. Tüm engelli destekçilerine teşekkürlerimizi sunarım” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.