SPORCULARIMIZDAN BAŞKAN SALMAN’A GALİBİYET ZİYARETİ

Spread the love

Belçika’nın Brüksel şehrinde yapılan Avrupa Masa Tenisi Birliği (ETTU) Kupası müsabakalarında ikinci tura yükselme başarısı gösteren Yalova Belediyespor Masa Tenisi sporcuları Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti.

 

 

Brüksel’de düzenlenen müsabakalara katılarak üstün başarı gösteren Yalova Belediye Spor Kulübü sporcuları Ece Haraç, Aybala Koçal ve Çiğdem Köse Başkan Salman’ın konuğu oldu. Ziyarette Yalova Belediyespor Kulübü Başkanı Resul Kocaağa ile sporcuların antrenörleri Bayram Ali Yıldız ve Kadri Kocacenk de hazır bulundu.

 

Müsabakalar hakkında bilgi veren Antrenör Bayram Ali Yıldız, “Avrupa Masa Tenisi Birliği (ETTU) Kupası müsabakaları Kadınlar ETTU Cup’da spor kulübümüz, Belçika’da düzenlenen A Grubunda Belçika’nın TT Vedrinamur ekibini 3-0, Yunanistan temsilcisi Sarises Florinas’ı ise 3-1 yenerek grubunu ikinci sırada tamamladı. Bu galibiyetlerle birlikte takımımız ikinci tura yükselme başarısı gösterdi. İkinci turdaki rakibimiz ise Çek Cumhuriyeti olacak” şeklinde konuştu.

 

Sporcuları elde ettikleri başarıdan ötürü kutlayan Başkan Salman, “Kulübümüzün başarılı sporcuları bir kez daha kendini en iyi şekilde kanıtladı. Brüksel şehrinde yapılan Avrupa Masa Tenisi Kupası müsabakalarında ikinci tura yükselerek de bunu bizlere göstermiş oldunuz. Ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil ettiniz. Bizleri gururlandırdınız. Üstün başarınızdan ötürü sizleri ve sizleri yetiştiren değerli antrenörlerimizi kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” diyerek antrenör ve sporculara hediyeler takdim etti.

 

Başkan Yardımcısı Halit Güleç’i de Ziyaret Ettiler

 

 

Masa Tenisi ekibi, Başkan Salman’a yapılan ziyaret sonrasında Başkan Yardımcısı Halit Güleç’i de makamında ziyaret etti. Galibiyet hakkında verilen bilgilerin ardından Başkan Yardımcısı Güleç, sporcular ve antrenörler ile gururlandıklarını belirterek elde ettikleri başarıdan ötürü kendilerini tebrik etti.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.