AFŞİN KARYAĞDI AK PARTİ ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

Spread the love

Çiftlikköy Belediye Başkan aday adayı Afşin Karyağdı, yüzlerce destekçisi ile Özdilek AVM’de bir araya geldi.

 

Karyağdı burada taptığı açıklama ile sorun gördüğü konulara işaret etti.

 

Karyağdı basın açıklamasında şu ifadelerde yer verdi ” Sayın Belediye Başkan Aday Adaylarım, çok değerli dava arkadaşlarım, önceki dönemlerde partimizin çeşitli kademelerinde görev yapmış ve halen görevine devam etmekte olan çalışma arkadaşlarım, sivil toplum örgütlerimizin değerli başkan ve yöneticileri, mahalle ve köy muhtarlarım, basınımızın güzide temsilcileri, saygıdeğer hanımefendiler beyfendiler. Her birinizi sevgi saygı ve en derin muhabbetlerimle selamlıyorum. Hoşgeldiniz şeref verdiniz.

 

Sevgili hemşehrilerim; AK parti Çiftlikköy İlçe Başkanlığımızın 2010 yılında yapılan 4.Olağan Kongresi sonucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasi hayatıma başladım. Devamında Yerel Yönetimlerden sorumlu Birim başkanı olarak, 30 mart 2014 yılında yapılan mahalli idareler seçimlerine kadar bu görevimi yürüttüm. Büyük bir zaferle taçlandırdığımız mahalli seçimler sonrası Ak Parti Çiftlikköy Belediye Meclis Üyeliğine seçildim. Seçimlerin hemen akabinde Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildim. Başkan Yardımcılığının yanı sıra Belediye Başkan Vekilliği, İmar Komisyonu Başkanlığı, Marmara Belediyeler Birliği Üyeliği ile belediyemizdeki çeşitli komisyonlarda görev yaptım. Yine bu süre zarfında Yeniden Yaşam Engelliler Derneği Şube Başkanlığı, Şehit Abdülhamit Kaya İmam Hatip Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanlığı ile Çiftlikköy Belediye Spor ve Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulundum.

 

Gerek görevde bulunduğum Sivil Toplum Örgütlerinde, gerek İlçe Başkanlığındaki görevimde, gerekse Belediye Başkan Yardımcılığım ve Meclis Üyeliğim dönemlerinde halkımızla ve siz değerli hemşehrilerimizle hep iç içe olduk. Halkımızın sorunlarını kendi sorunlarımız bildik. Üzüntülerinizi paylaştık, sıkıntılarınızda yanınızda olduk. Birlikte dertlendik, birlikte sevindik. Halk`a hizmeti Hakka hizmet gördük. İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için gece gündüz durmadan çalıştık. Mensubiyet mesuliyet gerektirir anlayışında hareket ettik. Rabbim bugüne kadar İlçemiz için sorumluluk alan, taş üstüne taş koyan herkesten razı olsun.

 

Bugün Çiftlikköy için değişim günüdür

 

Sizin de bildiğiniz gibi makamlar mevkiler gelip geçicidir. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın uzun süredir ifade ettiği değişim hareketine inanıyorum. Halkımızda da bir değişim talebi var, bunu gözardı edeyemiz. Unutmayınız ki “Değişmeyen Tek Şey Değişimin Ta Kendisidir.” İşte bizde bu yüzden bu göreve talibiz.

 

Biz Çiftlikköy’de dünü konuşmak, geçmişte yapılanları anlatmak için aday değiliz. Hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak, ilçemizin gelişiminde daha fazla sorumluluk alabilmek ve daha fazla ter dökebilmek için bu yola çıktık. Dostlar; Mevlana’nın dediği gibi ”Dün dün ile gitti cancağazım, bugün yeni şeyler söylemek lazım” diyoruz. Bugün Çiftlikköy için yeni projelerin, yeni hedeflerin, yeni heyecanların günüdür. Bugün Çiftlikköy için bir olma, beraber olma ve güçlü olma günüdür.

 

Bugün Çiftlikköy için değişim günüdür. AK partimizin ışığını en güzel şekilde temsil etmek için, şaibeden uzak, hemşehricilik yapmadan, kendi geleceği için değil ortak geleceğimiz için çalışan, proje üreten ekibimizle sizlerden aldığımız emaneti belli bir grup ve yapıyla değil yine sizlerle birlikte karar vererek ilçemizin müreffeh yarınlarına ulaşması için kullanacağız. Koltuktan güç alan değil koltuğa güç katan olacağız. Siyasete anlam,değer ve itibar katacağız.

 

Gerek parti tabanımızdan, gerek dava arkadaşlarımızdan, gerekse halkımızdan gelen teveccühler doğrultusunda, sorumluluk duygusuyla hareket ederek, ilçemize daha fazla hizmet edebilmek için siz değerli misafirlerimizin huzurunda Çiftlikköy Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklıyorum.

 

Aday Adayı olan Arkadaşlarıma da şimdiden başarılar diliyor, Genel Merkezimizin teveccühleri doğrultusunda Aday gösterilmem halinde hiç kimseyi ötekileştirmeden ve dışlamadan kucaklayacağımı, birlik ve beraberliği sağlayacağımı, başka bir arkadaşımın aday gösterilmesi halinde ise hiçbir mevki ve makam talep etmeden yanında olacağımı ve Çiftlikköy’de Ak Belediyecilik anlayışının devam etmesi için bir nefer gibi çalışacağımı siz değerli misafirlerimin huzurunda kamuoyunun bilgisine sunuyorum.

 

3 Kasım 2002 de Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sözüyle çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda, gönüller yapmak, gönüller kazanmak ve gönüllerde kalabilmek için, partimizin 2023, 2053 ve 2071 hedefleri için, tevazu, samimiyet ve gayret ile ilk günkü aşkla hep birlikte Yeni bir Çiftlikköy için, Vakit Çiftlikköy Vakti diyoruz.

 

Katılımlarınızdan dolayı, her birinize tek tek teşekkür ediyor, değerli vakitlerinizi ayırdığınız için hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Mevlam, çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda bizleri mahçup etmesin. Allah Yar ve Yardımcımız Olsun. HERŞEY ÇİFTLİKKÖY İÇİN

 
AFŞİN KARYAĞDI KİMDİR

 

Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum.1979 yılında Yalova’da doğdum. İlk orta ve lise öğrenimimi Yalova’da, Üniversite eğitimimi Kocaeli Üniversitesi İnşaat bölümünde tamamladım. 1981 yılında Yalova’da kurulan Mimarlık ve Mühendislik alanında faaliyet gösteren Aile Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekteyim. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.