CUMHURBAŞKANI’NDAN “YALOVA İÇİN HASTANE” TALİMATI

Spread the love

“Yalova için öncelik listesine alınan 400 yataklı yeni Yalova Devlet Hastanesi’nin vakit kaybetmeden yapımına başlanması maksadıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatını verdi.”

 

Ak Parti Yalova İl Başkanlığı görevini devralan Muğlim Bağatar; kendisine görevin tevdii esnasında yeni hastane yapımı ile ilgili konunun önceliği ve gerekliliği yönündeki taleplerini Yalova’lılar adına Cumhurbaşkanı’na ilettiğini belirtti. Bağatar, Cumhurbaşkanının görüşme esnasında Sağlık Bakanını arayarak  “400 Yataklı Yalova Devlet Hastanesinin yapımı için kendisinin de Yalovalı’lara söz verdiğini, sözünün derhal yerine getirilmesi talimatı verdiğini” dile getirdi.

 

Yakın süreçte projesinin tamamlanmasıyla, ihale sürecine ilişkin çalışmalarına devam edilen 400 Yataklı Yalova Devlet Hastanesinin  en kısa zamanda temelinin atılması için Sağlık Bakanlığı’nın da çalışmalarını hızlandırdığını dile getiren Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar;

 

“Yalova için çıkılan bu yolda vatandaşlarımızın her zaman en güçlü sesi olmaya, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. Yalova istedi, bizler ses olduk, Cumhurbaşkanımız da bizlere tüm desteğiyle cevap verdi. 400 Yataklı Yalova Devlet Hastanesi Yalova’mıza hayırlı olsun.” Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.